Trendyol ürünümü göndermeyip para iademi yapmayabilir mi?

SYS CYCLE

Centipat
Daha fazla  
Benim kargom 3 Şubat tarihinden beri gelmiyor, bütün İlleri geziyor ama gelmiyor, para iademi ürünümü bana getirmeden yapmama haklarına sahipler mi? Hukuki süreç nasıl işler? Şikayetvar.com sitesinde bunun gibi şikayetlerle karşılaşıyorum.

Benim kargom 3 şubat tarihinden beri gelmiyor, bütün illeri geziyor ama gelmiyor, para iademi ürünümü bana getirmeden yapmama haklarına sahipler mi? Hukuki süreç nasıl işler? Şikayetvar.com sitesinde bunun gibi şikayetlerle karşılaşıyorum.

Bende 1 buçuk aydan fazla bekledim bir ürün için müsteri hizmetleriyle irtibat halinde oldum belirli bir süre geçtiğinde iadeyi yapıyorlar direkt muşteri hizmetleriyle konuşun.

Merhaba, hayır yapamaz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi dene. Belirli bir süreden sonra gelmezse iade yapılır.

Benim kargom 3 Şubat tarihinden beri gelmiyor, bütün İlleri geziyor ama gelmiyor, para iademi ürünümü bana getirmeden yapmama haklarına sahipler mi? Hukuki süreç nasıl işler? Şikayetvar.com sitesinde bunun gibi şikayetlerle karşılaşıyorum.
Hocam Trendyol size bir tarih veriyor en geç gelecek tarih diye o tarihi geçtiyse müşteri hizmetine yazın çözüm ulaşamassanız 5000 TL avukat için bayılıp ortalama maksimum 1000 TL fiyatındaki ürününüz için dava açabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı