Trendyol VP kodunu göndermedi

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden PAYBOX adlı satıcıdan 79 TL'lik VP aldım. 30 dk falan oldu hala göndermedi. Arkadaşım da almış kimisi 5 dk kimisi 15 dakikada almış. Siparişi iptal etmek istediğimde hata veriyor.

Trendyol üzerinden paybox adlı satıcıdan 79 TL'lik VP aldım. 30 dk falan oldu hala göndermedi. Arkadaşım da almış kimisi 5 dk kimisi 15 dakikada almış. Siparişi iptal etmek istediğimde hata veriyor.

Siparişlerimden sipariş detaylarına girip dijital kod yazıyor mu yazmıyor mu bakabilir misiniz?

Telaşlanmaya gerek yok 30 dakika kısa bir süre. 1 günde de gelebilir.
1 saat dedikleri için almıştım. Bu kadar geç göndereceklerini bilsem başka siteden alırdım.
Siparişlerimden sipariş detaylarına girip dijital kod yazıyor mu yazmıyor mu bakabilir misiniz?
Yazmıyor tahmini teslimat 14 şubat diyor. Bir dijital kodu hafta sonu diye göndermeyecekler mi cidden?
Verdiği hata nedir?
Şu an isteğinizi gerçekleştiremiyoruz. Daha sonra tekrar deneyiniz.

Dün VP siparişi veren çoğu kişinin kodları bugün ellerine ulaştı. Riot Games içeriklerine gelecek olan zamdan sonra insanlar fazlasıyla kod alışverişi yapmaya başladılar. Bu sebepten dolayı yoğunluk oluşmuş ve kodlar biraz geç teslim edilmiş. 1 gün içerisinde kodları ulaştırırlar.

Kabasakal öneriyorum, 50 kuruş fazla verip otomatik teslimat ürün almak daha mantıklı geliyor. Tabii toplu alınacaksa 50 kuruş bile fark eder, stok yapmak isteyen çok şu an. Halihazırda bir zam söz konusu iken, yoğunluk bu yüzden muhtemelen. Bekleyin, gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı