Elektronik Trendyol'da gaming mouse indirimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satılan ürünleri satıcı geri alamaz satış sözleşme var.

Sözleşmelere bu kadar hakimseniz açıktan yararlanılmasınında suç olduğunu biliyor olmalısınız :D. Trendyol muhtemelen uğraşmayacaktır ama isterse o ürünün bedelini sizden "seve seve" çıkarabilir.

Satılan ürünleri satıcı geri alamaz satış sözleşme var.

Gördüğümü gördüm ben akşam sipariş verenlerin hepsi iptal siz sandınız satıcı iptal ediyor ama sistem yapıyor gündüz neden olmuyor.

Üstte SS ini atmışlar siparişler iptal olmuyor direkt sipariş veremiyorsunuz. Herhangi bir şeyi bildiğinizi ya da anladığınızı sanmıyorum.

Sözleşmelere bu kadar hakimseniz açıktan yararlanılmasınında suç olduğunu biliyor olmalısınız :D. Trendyol muhtemelen uğraşmayacaktır ama isterse o ürünün bedelini sizden "seve seve" çıkarabilir.

Üstte SS ini atmışlar siparişler iptal olmuyor direkt sipariş veremiyorsunuz. Herhangi bir şeyi bildiğinizi ya da anladığınızı sanmıyorum.

Suç mu peki suç unsuru taşıyan ortada ne var söyler misin suçtan bahsediyorsun? 😅😅

Ürün bedelini benden isterse alabilir demek. 😅😅😅😅 Satmasın o zaman böyle bir durum oluyor herkes alıyor herkesten mi bedelini alacak? 😅😅😅

Uygulanmayan kodu hangi hesapta yaptınız acaba 😀😀 yeni hesap mı yoksa eski hesap mı?
Yan hesabımda ayrıca kod uygulanmadı değil direkt bu kod sadece azerbaycan da geçerli uyarısı veriyor. Kodu uygulamak için yaptığım method a rağmen iş yapmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı