Trendyol'dan alınan bilgisayarın iadesi yapılabilir mi?

CivanDemir

Decapat
Daha fazla  
Trendyol'dan bir hafta önce bilgisayar aldım fakat iade etmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla cep telefonlarında iade yoktu ama bilgisayar için de aynısı geçerli midir? Satıcının iadeyi kabul etmeme gibi bir durumu var mıdır?

iade süresi ürün elinize ulaştığından itibaren 15 gündür. Ürünlerinizi ücretsiz iade edebilmek için “trendyol iade” adımlarını takip ederek iade kodu almanız gerekir. İade edeceğiniz ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ekstra olarak şunu diyeceğim ülkemizdeki iade kuralları aşırı saçma.

Ürünü açıp test etmeden bozuk veya hasarlı olduğunu nasıl anlayalım gerçekten garip bir iş.

Trendyol'dan bir hafta önce bilgisayar aldım fakat iade etmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla cep telefonlarında iade yoktu ama bilgisayar için de aynısı geçerli midir? Satıcının iadeyi kabul etmeme gibi bir durumu var mıdır?
Açmadıysanız iade edilir hocam. Tabii açılmış ürünü de alabilirler belli olmaz.

Ürünü açıp test etmeden bozuk veya hasarlı olduğunu nasıl anlayalım gerçekten garip bir iş.
Makul test etme eylemleri iade hakkınızı yakmaz. Yazılı olarak belirtilse de genellikle ahlak usulüyle yolunu bulur bu durumlar.

Satıcının iadeyi kabul etmeme gibi bir durumu var mıdır?
Nop. Yok. İade edebilirsin. Sebep olarak da düz "Vazgeçtim" yaz.

Bildiğim kadarıyla cep telefonlarında iade yoktu
SIM kart takmadığın sürece iade edebiliyorsun diye biliyorum. Tam hakim değilim, ama iade hakkın yok diye bir durum yok cep telefonlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı