Trendyol'dan alınan Apple saatin iadesi reddedildi

ROG_STRIX

Decapat
Trendyol aracılığıyla aslan Telekom'dan Apple Nike Watch 7 aldım. Ürün gelir gelmez akşamına ekranı gitti ve geri gelmedi. Ben de iade ettim ama iademi kabul etmediler. Geri göndereceklermiş. Yetkili servise gitmesi gerekiyormuş. Bende sıfır aldığım saati tamirli bir şekilde kullanmak istemiyorum. 14 gün koşulsuz iade hakkım yok muydu? Ne yapmam gerekiyor? Yardımınızı bekliyorum.

Trendyol gibi sitelerde elektronik ürünlerin sadece paketi açılmamışlarında iade oluyor cihazda problem varsa garantiye gönderiniz.

Tamirli bir şekilde kullanmayacaksınız. Eğer ürünü bozuk olduğu için iade ediyorsanız ürün servise gider, hatanın kullanıcı kaynaklı olmadığına dair bir rapor alınır ve öyle iade işlemi gerçekleşir.

Tamirli bir şekilde kullanmayacaksınız. Eğer ürünü bozuk olduğu için iade ediyorsanız ürün servise gider, hatanın kullanıcı kaynaklı olmadığına dair bir rapor alınır ve öyle iade işlemi gerçekleşir.
Evet. söz konusu ürün ayıplı mal olması halinde ürünün hatasız olanını göndermeleri gerekir. Ürünün stoğu satıcıda kalmamışsa ürünün muadili ile değişimi,para iadesi ya da ayıplı malın tamiri için gerekli olan miktar tüketiciye iade edilmelidir.

Sayfa 9 ve 10 muhtemelen seninle ilgili olan bir bölüm.

Sıfır aldığım saat bozuk çıkıyor. Ya kullanıcı hatası derse yetkili servis. O zaman ne yapacağım?

Ürünü benim mi göndermem gerekiyor?(servise)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı