Trendyol'dan alınan ürün kırık geldi

213082

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar kardeşime PUBG için Gamepad aldık. Kargo 1 haftadır dağıtımdaydı, gelmedi. En sonunda gittik biz aldık. Eve geldik kardeşim ürünü açmış, kırık çıktı. Bu durumda ne yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kardeşime PUBG için Gamepad aldık. Kargo 1 haftadır dağıtımdaydı, gelmedi. En sonunda gittik biz aldık. Eve geldik kardeşim ürünü açmış, kırık çıktı. Bu durumda ne yapabiliriz?
Trendyol arayarak veya site üzerinden ürün hasarlı geldi olarak işleme sokup iade edin. Yapılacak inceleme sonucu para iadesi tarafınıza yapılır.

Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Siz kırdınız vs gibi şeyler demezler değil mi?
Hayır, soracakları tek şey ürüne ait hasar tespit tutanağı var mı? Şeklinde sorarlar sizde ürünün bu süre boyunca eve gelmediğini şubeye giderek teslim aldığınızı belirtin. Bir sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.

Hayır, soracakları tek şey ürüne ait hasar tespit tutanağı var mı? Şeklinde sorarlar sizde ürünün bu süre boyunca eve gelmediğini şubeye giderek teslim aldığınızı belirtin. Bir sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.
Hasar tespit tutanağıda yok elimizde. Umarım sıkıntı çıkarmazlar. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı