Trendyol'dan işlemci aldım ve hala gelmedi

Yarın ulaşması lazım size.
Ve hala gönderi hazırlanıyor da trendyol müşteri hizmetlerini aradım. Adamlar kamyona bile yüklememişler. Halledeceğiz dediler 2 gündür öyle hala. Tahmini 12 Şubat denilmiş. Eğer tarihi geçerse iade edebilir miyim ben?
Ayın ikisinde sipariş vermişsiniz. Üçünde ürününüz kargoya verilmiş. Yoğunluk sebebiyle 4-6 gün sürebilir demişler. Üstelik tahmini teslimat tarihi de 3-12 şubat denilmiş. Kargonuzun nerede olduğuna da bakıp takip edebilirsiniz. Bu durumlar göre göre sipariş etmişsiniz. Sabırsızlık yapmayınız.​
Hala gönderi hazırlanıyor da trendyol müşteri hizmetlerini aradım. Adamlar kamyona bile yüklememişler. Halledeceğiz dediler 2 gündür öyle hala. Tahmini 12 Şubat denilmiş. Eğer tarihi geçerse iade edebilir miyim ben?
Maalesef elinize ulaşana kadar beklemek tek çare.
Hocam hala gönderi hazırlanıyorda ve tahmini 12 şubat demişler daha kamyona bile yüklememişler. Bunu nasıl yapacağız iade edebiliyor muyuz yarın son teslimat süresi.
Yarın ulaşması lazım size.
Ve hala aynı gelmedi trendyol expresse sabah yazdım iade işleminiz başlatılmış mail bekleyiniz diyor ne zamana paramı iade edecekler acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı