Trendyol'dan Xiaomi Mi A2 alınır mı?

Evet. Siyah olan 1647, diğerleri 1617 TL. :) Güvenilir mi gerçekten? Garanti önemli değil, telefonda problem olur mu? Aşağıda şarj aletleri uyumsuz olabilir, uygun adaptörler tarafımınzca gönderilmektedir yazıyor. Uygun şarj aleti gelse iyi olur. Bana şu güvenilir deyin artık sıkıldım. :D Gerçekten, düzgünce güvenebileceğim, çakma ya da IMEI problemi çıkarmayacak, her şeyiyle tam takım telefon satan bir yer yok mu?
Satıcısı, Hepsiburada bu, güvenilir olsun artık. :)
Xiaomi Mi A2 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı

Evet. Siyah olan 1647, diğerleri 1617 TL. :) Güvenilir mi gerçekten? Garanti önemli değil, telefonda problem olur mu? Aşağıda şarj aletleri uyumsuz olabilir, uygun adaptörler tarafımınzca gönderilmektedir yazıyor. Uygun şarj aleti gelse iyi olur. Bana şu güvenilir deyin artık sıkıldım. :D Gerçekten, düzgünce güvenebileceğim, çakma ya da IMEI problemi çıkarmayacak, her şeyiyle tam takım telefon satan bir yer yok mu?

Trendyol veya hepsiburada gittigidiyor ya da N11 hangisinden en uygunu bulursanız onu alın.
Hepsiburada da yazan şarj aleti uyum meselesi hepsi için genelleme yapılmış çünkü mi a2 doğuştan global bir cihaz ve Avrupa uyumlu şarj aleti ile geliyor. Amerika uyumlu şarj aleti gelen mi a2 yok öyle olunca telefonun adı değişiyor direk. Yanlışım yok ise mi 6x oluyor.

Evet, A2, 6X diye geçiyor. Son attığım linkte bulunan telefon güvenilir midir? Satıcısı Hepsiburada, Xiaomi Türkiye garantili.

Birebir aynı telefon sadece biri resmi Türkiye garantili diğeri ithalatçı garantili. Trendyol içinize sinmez ise hepsiburada da 1617 TL den alın. Bu arada son attığınız linkteki cihazı satan hepsiburada değil onu da satan farklı bir firma.

Xiaomi Mi A2 64GB 4GB Ram Global Versiyon Cep Telefonu 1.730,00 TL yerine 1.569,00 TL
Xiaomi Mi A2 64gb 4gb Ram Global Versiyon Cep Telefonu - n11.com

Xiaomi Mi A2 64 GB (İthalatçı Garantili) bunu alabilirsiniz, firma puanı 9,8 olarak belirtilmiş. Eğer telefon modelinden emin olduysanız, her hangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Olabileceği en fazla yoğunluk varsa teslimat gecikir hepsi bu.
A2 nin harici hafıza desteği olmadığı yada saf android arayüze sahip olduğu gibi detaylarını iyice gözlemlediniz mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı