Trendyol'dan Xiaomi Mi A2 alınır mı?

Kamera çok önem verdiğim bir donanım değil maalesef. Mi A2 vs Mi 8 Lite olarak aratırsanız Epey sitesinde karşılaştırmalar mevcut. Hatta direk YouTube kılavuzlarına bir bakın.

Vodafone da 2300 TL diye cihaz o fiyattan diğer sitelerde satılıyor manasına gelmiyor. Ak akçe siteleri güvenlidir, en ucuz 1555 TL fiyatindan satılıyor A2 ithalat garantili 64 GB modeli.
@FurkanAltun Mi 8 Lite kamera olarak A2 modelinden daha iyi.

Son düzenleme:
Kamera çok önem verdiğim bir donanım değil maalesef. Mi A2 vs Mi 8 Lite olarak aratırsanız Epey sitesinde karşılaştırmalar mevcut. Hatta direk YouTube kılavuzlarına bir bakın.
A2 o bütçede kağıt üstünde kamera olarak rakipsiz ama İphone markasının 8 MP telefonlar var 16 MP'li telefonları yeniyor.

İnternette, Trendyol ile ilgili "IMEI kaydı olmayan telefon sattılar" "halen gelmedi" "tedarik edilme sorunu" gibi şeyler duydum. Bunlar beni tırsıttı doğrusu.
Bu imei kaydı olmayan telefon sattılar olayını biliyorum. Delta garantili cihazlarda olabiliyor. Meselede aslen kayıtsız olması değil. Delta nın sistemi biraz farklı sim kartı taktıktan 10 gün sonra otomatik kaydoluyor imei. Sim kartı taktıktan sonra "kayıtsız imei" mesajı alanlar olmuş fakat imei 10 gün içinde kayıt altına alındığından mesajın hükmü kalmıyor aslında.

Hatta başka renge tıklayıp sonra tekrar siyah renge tıklayınca 1617 TL ve 50tl bonus hediyesi var.
Firma adı "Xiaomi" olarak geçiyor. Resmi satıcı mı acaba? Ama durun, "İthalatçı garantili" yazıyor. Xiaomi Mi A2 64gb 4gb Ram Global Versiyon(kvk Teknik Servis Güvencesiyle)cep Telefonu - GittiGidiyor Burada KVK garantili.

Bu arada kvk garantili olan da ithalatçı garantili diye biliyorum. Miui Türkiye ile xiaomi Türkiye farklı kavramlar çünkü.
Eğer xiaomi Türkiye yazmıyor ise fiyat farkı vermeye gerek yok geri kalan hepsi ithalatçı garantili oluyor.

Xiaomi Türkiye garantili olan 32gb bu fiyat. Xiaomi Mi A2 32 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı BİZDE&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=EAIaIQobChMI1ZWzv5qY3wIVBuWaCh0B1AKpEAQYASABEgICvvD_BwE

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı