Triathlon kaykay nasıldır?

FurkanKeremX24

Femtopat
Öncelikle merhabalar, ilk defa kaykaya başlayacağım. O yüzden de profesyonel kaykaylara bakmıyorum. İnternete bakarken bu kaykayı gördüm:

İlk kaykayım olacağı için pek emin değilim. Eğer çok kötüyse bunu almayı düşünüyorum:

Sizin düşünceleriniz nelerdir?

philohak

Femtopat
Triathlon önermem, Decathlon'un kaykayları triathlon kaykaylara göre daha iyidir, 2.el kaykayda kovalayabilirsiniz, arkadaşım 380TL'lik kaykayı 180 TL'ye almıştı. Onun dışında bütçeniz varsa Gang ve Darkstar markaları kaykayda çok iyidir.
Ve şunu da eklemek istiyorum profesyonel kaykay almanız için profesyonel olmanıza gerek yok başlangıç seviyesi de profesyonel kaykay satın alabilir skateboardingtürkiye sitesine bir göz atın.

KS
FurkanKeremX24

FurkanKeremX24

Femtopat
Triathlon önermem, Decathlon'un kaykayları triathlon kaykaylara göre daha iyidir, 2.el kaykayda kovalayabilirsiniz, arkadaşım 380TL'lik kaykayı 180 TL'ye almıştı. Onun dışında bütçeniz varsa gang ve darkstar markaları kaykayda çok iyidir.
Ve şunu da eklemek istiyorum profesyonel kaykay almanız için profesyonel olmanıza gerek yok başlangıç seviyesi de profesyonel kaykay satın alabilir skateboardingtürkiye sitesine bir göz atın.

Haklısınız bende araştırdım. Sanırım Decathlon'un mid 500 modeline bakacağım.

Yukarı