Triple boot ile Ubuntu'yu kurma

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 299
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, WinSetupFromUSB uygulaması ile 32 GB'lık USB belleğime 3 farklı Linux işletim sistemi yazdırdım, şöyle bir problem var bu işletim sistemlerinden 1'i Ubuntu idi ve Ubuntu'yu açıp kurulumu gerçekleştirdim ve USB'de farklı bir yere kuruldu bu yüzden GRUB2DOS ile çalıştıramıyorum çalıştırırsam kurulum ISO'su karşılıyor beni BIOS ile boot da edemiyorum çünkü USB takılı ise direk GRUB2DOS çalışıyor bu problemi nasıl çözebilirim?

multiple boot usb yi bende bir zamanlar denedim. ama hiç stabil olmadı hep sorunlar çıkarttı. bu nedenle multiboot usb kullanmaktan vazgeçtim. çözümü nasıl olur bilmiyorum. winsetupfrom uygulamasının kullanım klavuzlarını ezberlemek gerekiyor. ben bunu pek sağlıklı bulmuyorum. çünkü winsetupfrom bir boot kullanıyor boot içinde grub boot çıkıyor sistemler birbirine karışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı