Trojan bulaştıktan sonra ne yapılmalı?

kerem1123

Decapat
Daha fazla  
Bilgili birisi cevap versin. Kart bilgilerim Discord hesabında vardı Chrome'da da vardı. Kartımdan 10 dolar çekmiş ama kayıtlı olmayan bir karttan para çekebilir mi, WhatsApp mesajlarıma ulaşabilir mi? WhatsApp webb kullanıyorum bilgisayarda ulaşabilir mi bilginiz var mı? Fotoğraflar vardı orada da diğer kartlarımla ilgili hesapların şifresini değiştirip bilgisayara format attım virüs bilgisayardan telefona geçebilir mi? Kayıtlı kartımı kesin olarak iptal edeceğim ama diğer kullandığım kaydettiğim virüsü yemeden önce sildiğim kartı da iptal edeyim mi? Kayıtlı olduğu kartı zaten iptal edeceğim ne yapmam lazım başka nelere ulaşabilir, kayıtlı karttan başka kartlara ulaşabilir mi? Kayıtlı kartı iptal edeceğim. Gmail hesaplarımın şifresini değiştirmeme rağmen nasıl oldu bu?

Eger virus bilgisayarda ise bildigim kadariyla bilgisayar virusleri telefonda calismaz. Yani bilgisayardan telefona virus bulasmaz.

Eger virus bilgisayarda ise bildigim kadariyla bilgisayar virusleri telefonda calismaz. Yani bilgisayardan telefona virus bulasmaz.
Cross-platform virusler var agdan bulasan.

Arkadasa onerim Norton Power Eraser indirip taratmasi, olmazsa Emsisoft ile tarasin veya Comodo indirsin ben TeamViewer ile baglanip halledeyim. (Sonuclari haber verecegim)

Ha format atmis zaten,, Virusu yemeden once sildigin karti iptal etmene gerek yok.

Cross-platform virusler vara agdan bulasan.

Arkadasa onerim Norton Power Eraser indirip taratmasi, olmazsa Emsisoft ile tarasin veya Comodo indirsin ben TeamViewer ile baglanip halledeyim. (Sonuclari haber verecegim)

Ha format atmis zaten,, Virusu yemeden once sildigin karti iptal etmene gerek yok.
Tabi sitelerdede oluyor virus

Sitelerde cross paltform yani

Cross-platform virusler var agdan bulasan.

Arkadasa onerim Norton Power Eraser indirip taratmasi, olmazsa Emsisoft ile tarasin veya Comodo indirsin ben TeamViewer ile baglanip halledeyim. (sonuclari haber verecegim)

Ha format atmis zaten, virusu yemeden once sildigin karti iptal etmene gerek yok.

Tamam hocam süpersiniz WhatsApp Web falan vardı sıkıntı olur mu? O konuda şifreleri değiştirdiysem endişelenmeme gerek var mı? WhatsApp webde kart bilgilerinin fotoğrafı vardı ondan soruyorum bir de sadece kayıtlı şifrelere erişebilir değil mi bundan sonra kaydedeceğim şifrelere erişemez ben format da attım virüs taraması da yaptım temizledim de şifreleri de değiştirdim.

@kerem1123

Sifreleri degisirken tum cihazlardan cikis secenegi olanlarda isaretlediysen sorun yok, Artik erisemez format atmissin, Whatsapp'dan tum diger cihazlari at mobilden sonra istersen tekrar baglarsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı