Çözüldü Trojan nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

canamem73

Zeptopat
Daha fazla  
Bu virüsü buldum, eylemler deyip kaldır dedim ama halen bu sekılde duruyor gozukuyor. Tam tarama, çevrimdışı tarama yaptım virüs bulmadı. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım onlar da virüs bulmadı. Bunu nasıl sileceğim? Format mı atmak lazım?

Dosya Ekleri

• trj.png
    trj.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 65
Çözüm
Hitman'de de gözükmedi. Dosya yolunuda izliyorum boyle bir yer yok diyor bende guvenlı moda alıp defendir geçmişini sildim yazı kalktı. 4 tane virüs tarama programıyla baktım yok yani.
UWP arayüz hatası o halde. Defender kullanmayın, bu tarz arayüz hataları yapıyor. Virüsü siliyor, silmedim müdahale et diyor. Çok karşılaşıyoruz bunlarla. Kaspersky, ESET veya Bitdefender ürünlerinden birine geçin.
Eğer Malwarebytes ve Kaspersky virüsü bulamadıysa ya sorun Windows güvenliğindedir. Siz gölünüz rahat etsin diye en iyisi format atın. ( @canamem73 işine yarasa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.)

En son çözüm format atacağım. Kaldırılıp kaldırılmadıgını ogrenmek istiyorum oncelıkle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Formata gerek yok, Redline zararlısı olup olmadığı bile meçhul, bu zararlı tipinde Defender çok fazla false-positive veriyor.

Formata gerek yok, Redline zararlısı olup olmadığı bile meçhul, bu zararlı tipinde Defender çok fazla false-positive veriyor.

Hitman'de de gözükmedi. Dosya yolunuda izliyorum boyle bir yer yok diyor bende guvenlı moda alıp defendir geçmişini sildim yazı kalktı. 4 tane virüs tarama programıyla baktım yok yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
UWP arayüz hatası o halde. Defender kullanmayın, bu tarz arayüz hataları yapıyor. Virüsü siliyor, silmedim müdahale et diyor. Çok karşılaşıyoruz bunlarla. Kaspersky, ESET veya Bitdefender ürünlerinden birine geçin.

Çözüm

Geri
Yukarı