Trojan nasıl temizlenir?

Asla ücretsiz yazılım yüklemeyin derken şüpheli olan uygulamalardan bahsediyorum anlama kıtlığı var mı?

Kinaye olduğu sonda belli şüpheli veya korsan yazılım yazılabilirdi ama bu tür zararlıları kayıt defteri ile silmekle uğraşmak yerine AV ile silmek mantıklı değil mi hocam belki bu agent Tesla RAT değil belki farklı bir zararlı.Ama tabii ki haklısınız herkesin önereceği yöntem yazılım farklı bilinmeyen bir marka diye bu tür bir yorum yaptım.

Kinaye olduğu sonda belli şüpheli veya korsan yazılım yazılabilirdi ama bu tür zararlıları kayıt defteri ile silmekle uğraşmak yerine av ile silmek mantıklı değil mi hocam belki bu agent Tesla RAT değil belki farklı bir zararlı.

Hocam bilmiyorum antivirüs silemiyorsa Regedit ayarlarıyla silinir diye öneri olarak koydum

Asla ücretsiz yazılım yüklemeyin derken şüpheli olan uygulamalardan bahsediyorum anlama kıtlığı var mı?

Önerdikleri av niye ücretsiz o zaman?
Ve o Av'in yüklenmesini tavsiye etmiyorum ne olduğu bile belli değil piyasada o kadar sağlam av var.
Kaspersky, ESET gibi sağlam av varken adı sanı belli olmamış bir şeyi yüklemek iyi bir şey değil.
Yok hocam Kaspersky güzel bir antivirüs sadece o anlık benim işimi görmedi. Zaten Malwarebytes kurarken mecburi sildim ikisi aynı anda düzgün çalışmıyor. Tekrar yükledim kullanıyorum memnunum.
Malwarebytes free ayarında ise çakışmaması lazım.

Önerdikleri av niye ücretsiz o zaman?
Ve o Av'in yüklenmesini tavsiye etmiyorum ne olduğu bile belli değil piyasada o kadar sağlam av var.
Kaspersky, ESET gibi sağlam av varken adı sanı belli olmamış bir şeyi yüklemek iyi bir şey değil.

Malwarebytes Free ayarında ise çakışmaması lazım.

Önerdikleri av niye ücretsiz o zaman diyosun ama Kaspersky'da ücretsiz ona nabıcaz?

Avarmor sandığın gibi bilinmedik bir program değil.

Kardeşim istemiyorsan indirmeeee bu kadar basit ya program işe yarıyor mu yarıyor bitti.

Zaman harcamaya değmessin ama yazayım yine de.
Outbyte markasının ilk önce ne olduğuna diğer ürünlerine bak.
Driver updater gibi PC bozan ürünleri var.
Böyle bir markanın anti virüsünü kullanmak iyi bir şey değil.
Elin oğlu Kaspersky yapsın bizimki outbyte marka av önerisin.
Git bak bakalım Kaspersky av test sonuçlarına.
Cevap veremedi haha attı tam beklediğim performans.
Akıl önemli bir nimet değerini bilin.
@ahmet_kıran
Önerdiğin markanın diğer ürünü incele bakalım neymiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı