Trojan nasıl temizlenir?

agent Tesla, şu anda dünya çapında kurumsal şirket çalışanları ve evde PC kullanıcılarına saldırmak için en çok kullanılan trojan türü virüs. Hatta any. Run'ın yaptığı analizler sonucunda ortaya çıkan top 10 listesinde başta duruyor. Karşılaştığınız durum tehlikeli hocam Kaspersky ile tam taramayı önermiyorum durdur ve Malwarebytes indir Kaspersky'ın 3 saatte yaptığı tam taramayı 10 dakikada yapıyor.

Öncelikle Kaspersky > malware sizce önemli olan hız mı güvenlik mi? Malwarebytes virüs olmayan şeylere virüs diyor. Ayrıca bulamadığı virüslerde var bir sürü. Bir daha arkası dolu olmayan bir tavsiye vermeyin lütfen.

Güvenli modda başlatıp defeder tam tarama ile tarayın.
Defender virüsü silsin.
Daha sorna tekrar güvenli modda yeniden başlatın
Defender tam tarama yapın aynı virüsü tekrar buluyor ise temiz Bi kurulum işe yarar.
Not ekstra bi antivirüs hiç kullanmadım çokta iyi durumdayım Defender tam tarama adamdır .d

Yok hocam Kaspersky güzel bir antivirüs sadece o anlık benim işimi görmedi. Zaten Malwarebytes kurarken mecburi sildim ikisi aynı anda düzgün çalışmıyor. Tekrar yükledim kullanıyorum memnunum.

Beraber kullanabilirsiniz ama direkt Kaspersky yükletmek yerine KVRT daha mantıklı bir kere kurmuyorsun veya AdwCleaner Hitman Pro bende Kaspersky yüklü değil sadece KVRT ile şüphelendiğim dosyayı taratıyorum bir de sistem taraması yapıyorum.
Güvenli modda başlatıp defeder tam tarama ile tarayın.
Defender virüsü silsin.
Daha sorna tekrar güvenli modda yeniden başlatın
Defender tam tarama yapın aynı virüsü tekrar buluyor ise temiz Bi kurulum işe yarar.
Not ekstra bi antivirüs hiç kullanmadım çokta iyi durumdayım Defender tam tarama adamdır .d
Defender ve silmek zor...

Beraber kullanabilirsiniz ama direkt Kaspersky yükletmek yerine KVRT daha mantıklı bir kere kurmuyorsun veya AdwCleaner Hitman Pro bende Kaspersky yüklü değil sadece KVRT ile şüphelendiğim dosyayı taratıyorum bir de sistem taraması yapıyorum.

Defender ve silmek zor...

Defender ile bazı virüsleri silmek 1 saat sürebiliyor. Kaspersky tarama sonucu ne?

Defender ile bazı virüsleri silmek 1 saat sürebiliyor. Kaspersky tarama sonucu ne?

Belli değil ama Kaspersky önermeyelim diyorum onu yüklemeyle uğraşmaya gerek kalmadan hızlıca KVRT'yi indirir tarar @Olyshower hocamızda ona göre rehberini güncellemişti.

Bu şey her neyse silemiyorum, kaldıramıyorum ve dediği konumda da gözükmüyor. Ne yapabilirim? Bir dosyayı ZIP'ten çıkardım ve olan oldu kurulum vs yapmadım.

Şu anda Kaspersky ile tam taramaya başladım. Sorunumu çözer mi?

Kaspersky ile tam tarama yaptım. Virüsü buldu ve sildi bilgisayarı yeniden başlattım virüs gitti.
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum <3
tam taramada virüsten kurtuldum.

Belli değil ama Kaspersky önermeyelim diyorum onu yüklemeyle uğraşmaya gerek kalmadan hızlıca KVRT'yi indirir tarar @Olyshower hocamızda ona göre rehberini güncellemişti.
Aynen. Sistemde A-V olabilir, KVRT daha mantıklı. Bu arada ilk ismimize döndük, "blackneoNNN". :)

Aynen. Sistemde a-v olabilir, KVRT daha mantıklı. bu arada ilk ismimize döndük, "blackneonnn". :)

Hocam eski ismi şundan size yazdım:
Aklımda o isminiz kaldı. Sayıyı da yanlış yazacağımı bildiğimden :).

Yeni konular

Geri
Yukarı