Trojan. Stealer nedir?

576822

Centipat
Dün bilgisayarımda Roblox FPS unlocker ararken bilgisayarıma bulaşmışdı Kaspersky VHO:Trojan-PSW.Win32.Stealer.gen diyordu virus bulaştıktan 1 dakika sonra hemen eskiden oluşturduğum ISO dosyasıyla format attım ama bir şey olmuş mudur diye merak ediyorum.

Her yediğiniz virüste temiz kurulum yapacaksanız, Anti virüs kullanmanın mantığı nedir? Sizi bu uğraşlardan kurtarmak, güvende tutmak için varlar. Problem olmaz fakat bir daha formatı en son çare olarak görün.

Her yediğiniz virüste temiz kurulum yapacaksanız, anti virüs kullanmanın mantığı nedir? Sizi bu uğraşlardan kurtarmak, güvende tutmak için varlar. Problem olmaz fakat bir daha formatı en son çare olarak görün.

Zaten sıkıldım yeni format atmışdım bir şey yoktu o yüzden PC'dede bi Chrome Steam Discord iniliydi.

2 adımlı doğrulama var.
Dostum eğer robloxda ip bilgilerin karşıya geçtiyse ister 22 adımlı doğrulama olsun adam hesabı iki dakkada geri alır.

Token falan alıyorlar mı? Chrome'da hiç açık değildi hesaplarım sadece Google hesabım açıkdı.

Hocam eğer sadece Google hesabı gittiyse pek sorun yok. Google böyle şeylere önlem alıyor yani hesabı geri alıp şifreyi değiştirtikten sonra sorun kalmaz. Ve bilgisayara format atıp tamamen gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz bilgisayarı yeniden.

Son düzenleme:
Dostum eğer Roblox'da eğer IP bilgilerin karşıya geçtiyse ister 22 adımlı doğrulama olsun adam hesabı iki dakikada geri alır.

Hocam eğer sadece Google hesabı gittiyse pek sorun yok. Google böyle şeylere önlem alıyor yani hesabı geri alıp şifreyi değiştirtikten sonra sorun kalmaz. Ve bilgisayara format atıp tamamen gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz bilgisayarı yeniden.

Yani bilgisayarda Steam ve Discord iniliydi ama hesaplarım Chrome da açık değildi Chrome da sadece Google hesabım açıkdı sorun olmaz değil mi?

Geri
Yukarı