Trojan temizlenmiyor

Temiz kurulum?

Kaspersky temizleyememiş Avast ne yapabilir?

Avast bir şey yapamaz pek ama Malwarebytes ile de şansı denemek lazım.
Temiz kurulum?

Kaspersky temizleyememiş Avast ne yapabilir?

Ekran kartına nasıl bulaşıyor?
Hocam gelişmiş virüsler var bulaşan, anlatamam burada araştırın.

Bende anlamadım hocam 3 kere formatladım windowws 7'yi düzelmedş bende HDD yeniledim sorun çözülmüştü.

Diski silmen gerek Windows'un formatıyla tabii ki silinmez.
Avast bir şey yapamaz pek ama Malwarebytes ile de şansı denemek lazım.

Hocam gelişmiş virüsler var bulaşan, anlatamam burada araştırın.

Ekran kartı kapandığımda VRAM'i sıfırlar zaten. VRAM'den disk oluşturup ona bulaşabilir ama PC'yi kapatınca VRAM diskini siler.

Kaspersky varmış zaten extra virus programları ile taratmana gerek yok. Documents local veya rooming de gizli olarak korunan dosya virusu olabilir. Onu tespit edip Görev Yöneticisi'nden sonlandırıp otomatik başlangıç kısmından da kaldırman gerek. Biraz uğraştırır ama temizlenir. Veya bu hesap içerisinde önemli bilgilerini yedekleyip yeni kullanıcı hesabı olusturabilirsin kullanıcı hesaplarından.

Bilgisayarda gezinirken Kaspersky trojan olduğunu söyledi ben de yeniden başlattım mouse takılmıştı sonradan temizledi ve açıldı ama sonradan yine aynısını dedi nasıl kurtulabilirim?

Kaspersky Rescue Disk kullanın.
Kaspersky varmış zaten extra virus programları ile taratmana gerek yok. Documents local veya rooming de gizli olarak korunan dosya virusu olabilir. Onu tespit edip Görev Yöneticisi'nden sonlandırıp otomatik başlangıç kısmından da kaldırman gerek. Biraz uğraştırır ama temizlenir. Veya bu hesap içerisinde önemli bilgilerini yedekleyip yeni kullanıcı hesabı olusturabilirsin kullanıcı hesaplarından.

Virüs kullanıcı hesabına değil direk Windows'a bulaşıyor.

Malwarebytes ile de deneyin, olmazsa sağlam virüstür, kurtulmanın pek yolu olmaz, eğer ikisi de silemezse format.
@Murat5038 hocam da baksın.

Daha dur Malwarebytes ile de taratsın hemen format deme.

Taradım Malwarebytes ile bir şey çıkmadı ama Kaspersky uyarı verip sonradan trojan çıkıyor ve görev çubuğu ve masaüstü kapanıyor ve System 32 error veriyor.

Taradım Malwarebytes ile bir şey çıkmadı ama Kaspersky uyarı verip sonradan trojan çıkıyor ve görev çubuğu ve masaüstü kapanıyor ve System 32 error veriyor.
Galiba format tek kalan çözüm hocam, üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı