Trojan virüsü nasıl anlaşılır?

Ben öyle garip programlar indirmem. Zaten genellikle internete bakarım.

Merhaba, az önceki tavrım için kusura bakmayın biraz sinirliydim eğer bilgisayarınızda sadece internete bakıyorsanız ve bilinmeyen kaynaklı uygulamalar yüklemiyorsanız bir ihtimal bilgisayarınızda virüs yoktur ancak yine de taratmak için antivirüs yüklenmeli antivirüsler güvenilir programlardır kısmen Kaspersky Malwarebytes ESET gibi antivirüsleri yüklemenizi yine de öneriyorum iyi günler.
Avast en iyi antivirüslerdendir. Hatta en iyisi sayılabilir. Kullanmanızı öneriyorum. Antivirüsü sadece tarama için kullanmayın. Hep aktif olsun. Sisteminiz nedir? Avast sistemi biraz zorlayabiliyor. Ama ortalama bir sisteminiz varsa pek sorun olmaz.

Avast mı en iyi Avast önermek arkada dünya servis çalıştırıyor ne yaptığı belli değil doğru düzgün virüsleri tarayamıyordu bilgisayarım kendiliğinden saçmalıyordu Avast yüklemiştim hala tehdit bulamıyordu bu mu iyi antivirüs sistemde Avast varken sağ tık atamıyordum.

Merhaba, az önceki tavrım için kusura bakmayın biraz sinirliydim eğer bilgisayarınızda sadece internete bakıyorsanız ve bilinmeyen kaynaklı uygulamalar yüklemiyorsanız bir ihtimal bilgisayarınızda virüs yoktur ancak yine de taratmak için antivirüs yüklenmeli antivirüsler güvenilir programlardır kısmen Kaspersky Malwarebytes ESET gibi antivirüsleri yüklemenizi yine de öneriyorum iyi günler.
Özür dileme ize gerek yok. Ben de bazen sinirleniyorum😃😃

Hocam AV indirmeden sistemde zararlı olduğunu anlayamazsınız , Kaspersky indirip geri silebilirsiniz. Yinede indirmek istemiyorsanız Görev yöneticisinden işlemci kullanımı vb. bakabilirsiniz ama bu kesinlikle yeterli olmayacaktır.
Anlaşılır. Gayet de iyi anlaşılır. Av boş.
Merhabalar, CMD üzerinden Trojan virüsü nasıl anlaşılır? Bir belirtim olmadı ama merak ettim virüs bulaşmış mı diye.
Belli bir dosyada virüs olup olmadığını mı yoksa pc'nize bulaşmış trojan vb bir virüs olup olmadığını mı merak ediyorsunuz?

Anlaşılır. Gayet de iyi anlaşılır. Av boş.
Hocam yanlış bilgi vermeyin , çoğu virüs kendini başlangıca ekler ve sisteminizde açık bir kapı bırakır siz görev yöneticisinden bunu anlayamazsınız örnek olarak Mining virüsleri çoğu virüs kendini belli vakitler sonlandırır ve bilgisayarı yeniden başlattığımızda yeniden aktif olur , yinede siz bilirsiniz...
Kaspersky'ı bilgisayarıma kurdum. Rahatlarım artık😀😀
Evet hocam , endişe duymanıza gerek kalmayacaktır. :)

Geri
Yukarı