Trojan:Win32/Fareit!ml virüsünden nasıl kurtulunur?

ShupLuck

Hectopat
Merhabalar,
Bugün nereden geldiğini dahi bilmediğim bir trojan yediğimi öğrendim, ne yaparsam yapayım kurtulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Windows Defender ile "temizle-kaldır-karantinaya al" desem bile hiçbir şey olmuyor. Trojan'ın olduğu dediği klasöre baktım ama orada öyle bir dosya yok. O klasörü komple silsem de bir şey değişmedi. ESET vb. gibi programlar kullanmıyorum. Daha çok SpyHunter Ve RevoUninstaller Pro kullanıyorum. Ek bilgi olarak söyleyeyim dedim.
Çözümü yok ise formatla kurtulabilir miyim ?
İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bugün nereden geldiğini dahi bilmediğim bir trojan yediğimi öğrendim, ne yaparsam yapayım kurtulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Windows Defender ile "temizle-kaldır-karantinaya al" desem bile hiçbir şey olmuyor. Trojan'ın olduğu dediği klasöre baktım ama orada öyle bir dosya yok. O klasörü komple silsem de bir şey değişmedi. ESET vb. gibi programlar kullanmıyorum. Daha çok SpyHunter Ve RevoUninstaller Pro kullanıyorum. Ek bilgi olarak söyleyeyim dedim.
Çözümü yok ise formatla kurtulabilir miyim ?
İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1109197
Hangi programdan, veya dosyadan bulmuş virüsü? Belkide false positive'dir. Kaspersky gibi kaliteli bir anti virüs ile tam tarama yaparsanız kaldıracaktır yüksek ihtimal.

Daha fazla bilgiye tıklamak niye aklınıza gelmiyor? Zararlı kimliği var sadece dosya ne belli değil vs.
Defender yerine sağlam bir AV yükleyin.
Revo vb. gereksiz yazılımlaır kullanmayın Crackli kullanıyorsundur zaten.

Eylemleri başlat -> Kaldır yapın. Ardından yüklü anti-virüs yazılımıyla tam tarama yapın.
sürekli yapıyorum yinede gitmiyor,
Windows Defender ile "temizle-kaldır-karantinaya al" desem bile hiçbir şey olmuyor.
Diye belirtmiştim.
Daha fazla bilgiye tıklamak niye aklınıza gelmiyor? Zararlı kimliği var sadece dosya ne belli değil vs.
Defender yerine sağlam bir AV yükleyin.
Revo vb. gereksiz yazılımlaır kullanmayın Crackli kullanıyorsundur zaten.
Daha fazla bilginin gösterdiği tek şey bu
Hangi programdan, veya dosyadan bulmuş virüsü? Belkide false positive'dir. Kaspersky gibi kaliteli bir anti virüs ile tam tarama yaparsanız kaldıracaktır yüksek ihtimal.
Hemen deniyorum

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    129 KB · Görüntüleme: 101
O zaman arayüz bugu olabilir veya temizleyemiyor.

Bu rehberi uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı