"Trojan:Win32/Wacatac.B!ml "virüsü nedir?

Tamamdır teşekkürler. İnternet sitesine girmiş olduğum kart bilgim de vardı. :)
Ne demek hocam. İlk attığım mesajı çözüm olarak işaretlerseniz, aynı duruma düşen hocalarımızda görüp yararlanabilir.

Yardımlarınız için teşekkürler. Kaspersky ile taratıyorum şu an. Parola değiştirmek lazım mı sizce? Bayağıdır yeni şifre falan girmedim.

Hocam, Kaspersky ile tam taramalar çok uzun sürüyor bilginiz olsun bugün başıma geldi 8 saat falan diyordu bence ilk malware ile taratın keylogger virüsleri o kadar gizli olmaz her antivirüs bulabilir.

Sanki virüs değil de yanlış saptama gibime geliyor. İnternette araştırdıkça bu kanıya vardım.
Aynen katılıyorum, sanki operanın halt yemesi ile olmuş bir yanlışlık gibi. Bilgisayara steam dışında birşey indirmedim çünkü :D
Ne demek hocam. İlk attığım mesajı çözüm olarak işaretlerseniz, aynı duruma düşen hocalarımızda görüp yararlanabilir.
Nasıl yapıyorum çözüm diye seçmeyi :)

Aynen katılıyorum, sanki operanın halt yemesi ile olmuş bir yanlışlık gibi. Bilgisayara steam dışında birşey indirmedim çünkü :D

Nasıl yapıyorum çözüm diye seçmeyi :)
Hocam, mesajın en solunda "Rapor" bölümü var. Oraya tıklayın en altta Çözüm var. Onu seçin.

Opera bizi yiyor anlaşılan. 😂

Opera bizi yiyor dogru, ama wacatac ile degil, veri ihlali ile.

Opera spyware mı yoksa?

Tabii ki,

Geri
Yukarı