Trojan:Win32/Ymacco.AAAF virüsü nasıl kaldırılır?

Hocam az önce Malwarebytes kurdum ve tarattım ancak Trojen ibareli bir tehdit bulamadı şimdi silmeye çalışıyorum kendi programıyla silinmiyor.
Hocam size tavsiyem önemli bilgilerinizi yedekleyip format atmanızdır.Benim pcye de bulaşmıştı trojan ymacco32 olması lazım.Format atmak kesin çözüm hocam.

2 program üzerinden tarama yaptıracağım. Sonuçları paylaşacağım. Programlar: Advanced SystemCare ve Kaspersky...

Konu mesajında bahsettiğin zararlı Defender tarafından silinmiş. MBAM taramasından zararlı çıkmadığına göre sistem muhtemelen temiz. Neden kaldırılmadığı konusunda bir fikrim yok fakat format atmak için bir sebep yok ortada.
Hocam bilgisayar normalden fazla kasmaya başladı silindiğini düşünmüyorum. Kaspersky ile tarama yapıyorum şu anda. Bir şey çıkarsa paylaşacağım.

Hocam bilgisayar normalden fazla kasmaya başladı silindiğini düşünmüyorum. Kaspersky ile tarama yapıyorum şu anda. Bir şey çıkarsa paylaşacağım.
ASC kullanmayın, bilgisayarınızı yoruyor.
MBAM’ın gerçek zamanlısını da kapatın.
Kaspersky’ı ellemeyin o işini yapsın.
Kasp işini yaparken sistemin kasması normaldir.
@KevinLevrone
Hocam bazı trojanlar sağlam antivirüslerle bile silinemiyor.Format atmak kesin çözüm.

Şu ana kadar gördüğüm en kötü virüsler bile en kötü durumda Kaspersky Rescue Tool ile silindi.
Format kesin çözüm hiç bir zaman değildir internete BIOS virüsleri yazın.
Her zararlıya format atacaksak antivirüs niye var?
Ek olarak dosya yedeklerken virüsü de taşımak işten bile değil.

1616137715982.png

Bu program nedir virüs olma ihtimali? Ayrıca Kaspersky da tam tarama yapmıştım normalde ama silinmemiş sanırım.

Eki Görüntüle 929683
Bu program nedir virüs olma ihtimali? Ayrıca Kaspersky da tam tarama yapmıştım normalde ama silinmemiş sanırım.
Görev yöneticisi, başlangıç yerine gelip sağ tıklayıp dosya konumuna git der misin, ayarlar menüsünü kullanmayı bilmiyorum.
Ek olarak olasılık var ama bende bir kesin çözüm var (neredeyse) evde temiz bilgisayar var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı