[Trol] Kızı yemeğe davet ettim kabul etti

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden sevmiyorsun?🙄😂 😂

İlk buluşma için hesabı erkek ödemeli. Ancak ondan sonra ki harcamalar ortak yapılmalı. Örnek olarak ben yemek ısmarlıyorsam, sinema biletini o almalı. Türk kızlarının egosu okşanırsa içinden bir canavar çıkıyor.
Geçmiş olsun, 500 nakit günü anca kurtarır. Bu arada sosyal medyada yeni tanıştığı birine yemek ısmarlattıran kişiden hayır gelmez, benden demesi.

O kadar değil bence ama 250-300 temizinden gider.

İlk buluşma için hesabı erkek ödemeli. Ancak ondan sonra ki harcamalar ortak yapılmalı. Örnek olarak ben yemek ısmarlıyorsam, sinema biletini o almalı. Türk kızlarının egosu okşanırsa içinden bir canavar çıkıyor.

O kadar değil bence ama 250-300 temizinden gider.

Yaşadığı yerle alakalı bence, kız lahmacun+iskender istese en az 80-100 TL. E bunun tatlısı, içeceği, dondurması var etti 170. kız kıyafet falan ister etti 250. doğru 250 kurtarır ama garanti diye 500 daha iyi olur.

Yaşadığı yerle alakalı bence, kız lahmacun+iskender istese en az 80-100 TL. E bunun tatlısı, içeceği, dondurması var etti 170. kız kıyafet falan ister etti 250. doğru 250 kurtarır ama garanti diye 500 daha iyi olur.

Haklısınız. İlk buluşmada kıyafet isteyen kıza ancak yol verilir tabii. İliğini sömürüceğim demenin farklı bir yolu zira.

Götürürsün yemeğe ve kız sana bayılırsa sevgili olursunuz. 🙃

Bunun cevabını kendin bulman gerekli bence, her böyle konu da buradan veya vb. gibi yerlerden yardım istemeyeceksin değil mi? Kendini sıkma veya kendini beğendirmek için kendini değiştirme, kendin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı