[Trol] Kızı yemeğe davet ettim kabul etti

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk buluşma tavsiyeleri:
- Saç ve var ise sakalını düzelt.
- Güzel bir kombin yap.
- Mekana sürekli gidiyor gibi rahat davran.
- Çok konuşup kızı boğma ve mümkünse bırak o konuşsun.
- Her ne kadar sevmesem de hesabı sen öde.
- Ve mutlaka garsona bahşiş bırak.
İki zara yüzbinlik oldu çocuk.

Hocam bazıları sosyete gibi takılmaya gayret ediyor fakat acı gerçekle: Babasını maaşı 3.000 lira.
@Jakes mesela bu arkadaşın bahsettiği yanlış mı?
Hocam sırf lahmacun sevdi diye kulu olacağız değil ya :). Elbette ki sadece parayla aile kurulmaz fakat sadece lahmacun var diye bu kadar da abartılmaz bence, neyse konu amacından saptı herkese iyi forumlar.

Hocam bazıları sosyete gibi takılmaya gayret ediyor fakat acı gerçekle: Babasını maaşı 3.000 lira.

Hocam sırf lahmacun sevdi diye kulu olacağız değil ya :). Elbette ki sadece parayla aile kurulmaz fakat sadece lahmacun var diye bu kadar da abartılmaz bence, neyse konu amacından saptı herkese iyi forumlar.
Öyle desene hocam :D

Dalga geçmiyorsa, gidin gömün yemeği. Dert edilecek ne var bunda? Buraya konu açıp kendinizi ve özgüveninizi batırmayın hiç.

Ekleme: Fotoğrafı da karalayın. Hatta konuyu açmasaydınız keşke. Biri benim mesajımı bir yere konu açsa, ona olan bakışım değişirdi tamamen.

Şaka ederken bize mi sordun dostum. Al yanına bi 50TL 2 Lahmacun 2 Kebap eder herhalde.

Arkadaşlar kıza şuan böyle dedim ( Biliyomusun duyunca şaşırabilirsin.. ama herkes sana nikâh basmamı istiyor 😂 )
Cevabı ne oldu? Aranızdaki konuşmayı başkalarına aktardığınız için biraz kızmış olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı