[Troll] İç çamaşırı giymeme tecrübelerim ve tavsiyelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah erkek değildir diyerek açtım, çünkü yararlı da olsa zararlı da olsa göz sağlığına iyi gelmediği söylentileri var. Madem konu bel altı, sormaktan çekinmiyorum o halde, her türlü akıntı o pantolonu kirletmez mi? İç çamaşır sürekli değiştiriliyor ama pantolonlar öyle değil, hijyenik olmayabilir, rengini bile soldurabilir. Hatta dışarıdan görünebilir bile ıslaklık. Lavabodan yeni çıkmış olabilirsin, muhabbet sarpa sarmıştır vs. hoş olmaz sanki.

Bunlar dezavantajları ama ben şu ana kadar hiçbirini yaşamadım dediklerinizin.

Dışarıda otururken falan rahatsız olmadınız mı?

İlk birkaç gün iki yer (pantolon, eşofman vb. ve malum bölge temas edince içim biraz tuhaf oluyordu. Ama bir süre sonra gayet normal gelmeye başladı. Ben biraz evde de temas alıştırması yaptım böylelikle alıştım.

Selamlar herkese iyi günler. Bugünkü konumda gerçekten test ederek edindiğim tecrübeleri size aktaracağım.

Öncelikle bilmenizi isterim ki bu konu trol de değil herhangi kötü bir amaç için de açılmadı.

Evet bilgilendirmemizi de yaptığımıza göre şimdi asıl konuya geçebiliriz. Yaklaşık 2 hafta önce bu konuyla ilgili bir haber gördüm ve iyice araştırdım. Özellikle benim gibi dar iç çamaşırları (t*nga ve benzeri) kullanan kişilerin de gerek iz çıkması gerek malum bölgenin çok kapalı kalmasından rahatsız olduğunu fark ettim. Sonra denemekten zarar gelmez manteritesin de hareket ettim ve 1,5 haftadan uzun bir süredir iç çamaşırı giymedim. Külottan bahsediyorum sutyenden değil haberiniz olsun 🙂 Ayrıca şunu belirtmekte fayda var ben bu sürenin yarısından fazlasını arkadaşlarımla, ailemle ve tek başıma dışarıda geçirdim yani evde oturup yatmadım.

Gelelim tecrübelerime; öncelikle ilk birkaç saat çok garip hissediyorsunuz o çıplaklık hissi insanı çok garip hissettiriyor ve biraz tedirgin olmanıza da yol açabiliyor, (en azından bende öyle oldu) ancak zaman geçtikçe vücudunuz buna alışıyor. Ve ben neden daha önce iç çamaşırı giymeyi bırakmadığımı sorguladım. Bana çok rahat geldi. Tabii ki etek, elbise gibi kıyafetler de aynı şey geçerli olur mu onu bilmem 😄 Tabii ki benim bu tecrübe edindiğim süre çok da uzun bir süre değil ancak benim karar vermeme yetti. Ben bundan sonra alt taraf için iç çamaşırı giymeyi düşünmüyorum.

Açıkçası iç çamaşırı giymeyi bıraktığım bu sürede hiçbir sağlık sorunuyla karşılaşmadım. Fakat şunu söylemekte fayda var kimi uzmanlar iç çamaşırı giymenin zararlı kimisinin de yararlı dediğini gördüm. Siz de hem YouTube'dan hem de internet sitelerinden bu konuyu araştırıp ona göre kararınızı verebilirsiniz. Ben de birkaç tane siteyi aşağıya bırakıyorum, ilgilenenler bakabilir.

Hep bunu denemek istemişimdir bir de vücut yaptığım zaman üstsüz gezmek.

Eğer altınızda giydiğiniz eşofman, pantolon vb. kıyafetleri her gün yıkamıyorsanız sağlıklı bir durum değil. Hiç bir şekilde rahat edemem. Yine de başlık trolümsü galiba tamamını okumadım. Menstrüasyon döneminde de giymeyin bakalım...

Eğer altınızda giydiğiniz eşofman, pantolon vb. kıyafetleri her gün yıkamıyorsanız sağlıklı bir durum değil. hiçbir şekilde rahat edemem. Yine de başlık trolümsü galiba tamamını okumadım. Menstrüasyon döneminde de giymeyin bakalım...

Bir sürü kıyafetim var giydiklerim yıkanana kadar açıkta kalmıyorum. İstisna durumlarda tabii ki giyerim deli değilim. Ben denemeden önce olduğum için kesintisiz bir tecrübe yaşayabildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı