TRON PCH vs RRAENEE-6700XT

ahmetzort

Picopat
Arkadaşlar merhaba bu iki sistem arasında kaldım. Acaba forumda Gaming.gen.tr'den sistem alan arkadaşlar var mı? WattMan gibi sorunlarlarla ya da coil whine gibi sorunlarla karşılaşanlar? Diğer sistem için de (tron pch) güç kaynağı çok kötü diyorlar, bir de sistemi 1080p de kullanacağım Ryzen 5 5600 aşırı derecede ısınır mı yoksa sıvı soğutma şart mı? Aynı şekilde PCkolik'ten sistem alan arkadaşlar da yorum yazarsa çok sevinirim.

PSU'yu FSP yaparak buna bakın.

6700XT de coil whine ve watman sorunları var diyorlar o yüzden biraz caydım forumdaki arkadaşlar bilgilendirse ona göre hareket edeceğim Gaming genden kasa alan illaki vardır forumda.

WattMan çözüldü sayılır 6000 serisinde 1000 de 1 falan cw ise üretici firma ile alakalı (ASUS MSI gibi.)

Arkadaşlar merhaba bu iki sistem arasında kaldım. Acaba forumda Gaming.gen.tr'den sistem alan arkadaşlar var mı? WattMan gibi sorunlarlarla ya da coil whine gibi sorunlarla karşılaşanlar? Diğer sistem için de (tron pch) güç kaynağı çok kötü diyorlar, bir de sistemi 1080p de kullanacağım Ryzen 5 5600 aşırı derecede ısınır mı yoksa sıvı soğutma şart mı? Aynı şekilde PCkolik'ten sistem alan arkadaşlar da yorum yazarsa çok sevinirim.
Sıvı soğutma gereksiz, biraz ısınan bir işlemci. Kule tipi bir soğutucu fazlasıyla yeterli. Coil whine amd ile alakalı değil, her marka model kartta olabilecek birşey şans işi.
Mantis 6700xt ye bakabilirsiniz.
Gaming genden sistem alan var mı sorusuna gelecek olursak;

Sıvı soğutma gereksiz, biraz ısınan bir işlemci. Kule tipi bir soğutucu fazlasıyla yeterli. Coil whine AMD ile alakalı değil, her marka model kartta olabilecek bir şey şans işi.
Mantis 6700XT'ye bakabilirsiniz.
Gaming genden sistem alan var mı sorusuna gelecek olursak;

Keşke bu 6800 sistem tekrar satışa çıksa yorumunuz içinde teşekkür ederim.

WattMan çözüldü sayılır 6000 serisinde 1000 de 1 falan cw ise üretici firma ile alakalı (ASUS MSI gibi.)

Ekstra olarak eklemem gereken başka bir şey var mı 22 23K ya kadar çıkabilirim.

Rica ederim, SDN-PREMIUM / RYZEN 5 5600 / RADEON RX 6800 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600MHZ DDR4 GAMING OYUNCU - YAYINCI BİLGİSAYARI
Benzer sistem burada var arkadaş atmış yukarıda zaten. Fakat fiyat daha fazla tabii. Ayrıca böyle bir sistem alırsanız kısa zamanda 2kya geçmenizi tavsiye ederim. Sistemin hakkı odur.

Ne yazikki monitör için bütçem yok birkaç ay önce yeni aldım çünkü o zaman aklımda kasa fikri yoktu 1080p de bir sorun çıkarmaz degilmi sistem? Genelde Online agırlıklı oyunlar oynuyorum BF CS:GO tarzı akıcılıkda sorun olmasın yani.

Gencer Gaming güvenilir mi acaba daha duymadıgım bir firma.

Ne yazikki monitör için bütçem yok birkaç ay önce yeni aldım çünkü o zaman aklımda kasa fikri yoktu 1080p de bir sorun çıkarmaz degilmi sistem? Genelde Online agırlıklı oyunlar oynuyorum BF CS:GO tarzı akıcılıkda sorun olmasın yani.

Gencer Gaming güvenilir mi acaba daha duymadıgım bir firma.
Güvenilir. Bir çok kişi alışveriş yapıyor.

Sorun yaşamazsınız hocam. Gençer gamingdeki sistem için soruyorsanız PSU yu mutlaka FSP seçin. Bütçenizi kullanmak istersenizde işlemci için kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz , ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

Yeni konular

Geri
Yukarı