TRON PCH vs RRAENEE-6700XT

Rica ederim, SDN-PREMIUM / RYZEN 5 5600 / RADEON RX 6800 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600MHZ DDR4 GAMING OYUNCU - YAYINCI BİLGİSAYARI
Benzer sistem burada var arkadaş atmış yukarıda zaten. Fakat fiyat daha fazla tabi. Ayrıca böyle bir sistem alırsanız kısa zamanda 2kya geçmenizi tavsiye ederim. Sistemin hakkı odur.
birde gencer gaming firmasını hiç duymadım eger 1 ay içinde sizin satın aldıgınız sistem tekrar satışa çıkarsa onu alıcam çıkmazsada artık gencer gaming sistemi almayı planlıyorum

Sorun yaşamazsınız hocam. Gençer Gaming'deki sistem için soruyorsanız PSU'yu mutlaka FSP seçin. Bütçenizi kullanmak istersenizde işlemci için kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz, ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Güvenilir. Birçok kişi alışveriş yapıyor.

Yanıt için teşekkürler.

Sorun yaşamazsınız hocam. Gençer Gaming'deki sistem için soruyorsanız PSU'yu mutlaka FSP seçin. Bütçenizi kullanmak istersenizde işlemci için kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz, ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat

Kusura bakmayın aklıma bir soru takıldı ben bu sistemi 1080p de kullanacağım için darbogazdan kaynaklı işlemci (5600) çok ısınacak acaba önerdiginiz sogutucu bu işlmeciyi sogutabilir mi bir de ben genelde Online oyunlar oynuyorum ani takılma drop gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Son düzenleme:
Bir de gencer Gaming firmasını hiç duymadım eger 1 ay içinde sizin satın aldıgınız sistem tekrar satışa çıkarsa onu alacağım çıkmazsada artık gencer Gaming sistemi almayı planlıyorum

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Yanıt için teşekkürler.

Kusura bakmayın aklıma bir soru takıldı ben bu sistemi 1080p de kullanacağım için darbogazdan kaynaklı işlemci (5600) çok ısınacak acaba önerdiginiz sogutucu bu işlmeciyi sogutabilir mi bir de ben genelde Online oyunlar oynuyorum ani takılma drop gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Çok rahat soğutursunuz, sorun olmaz.

Geri
Yukarı