Tron V3 neden bu fiyatta?

fabbu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | RTX 4060 Ti Ghost 8GB | G.Skill Ripjaws V (4x8) 32 GB 3600MHz | Gigabyte B550 Gaming X V2 | Crucial P2 1 TB | Thermaltake S200 TG 650W 80+ | Windows 10 Pro.

HyperX Alloy Core | HyperX Pulsefire Haste | HyperX Cloud II | AOC 24G2SPU/BK
Merhaba arkadaşlar, bu sistem bir ay önce 27 bin TL idi. Kasa ve PSU farklıydı sanırım. Şu an ise 20 bin TL ve çok ucuz gibi, bunun sebebi nedir? Elinde kalan ürünleri mi çıkarmaya çalışıyorlar, kasa-PSU vs. çok mu dandik, yoksa stok falan mı az?

Muhtemelen evet 20 Bin TL civarına 4060 bulunabiliyor veya az daha para verip 4060 Ti o yüzden satılması için sistemin ucuzlatmış olabilirler.

RTX 4060 almak yerine bunu alırdım. 3070 Ti saf kas gücü olarak 4060 Ti'dan bile daha güçlü Hatta 10-15 FPS ortlamada 3070 Ti önde DLSS 3 desteği yok fakat FSR 3 gelecek yani 4060 veya 4060 Ti almak yerine 3070 Ti tercih ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardus 4060 sistemler mi bu mu sizce?
Pardus sistem de çok iyi değil bence. MSI M371 SSD var, berbat bir SSD.

Geçen hafta Vatan'da 13400F & 4060Ti sistem 20K idi. Ha illaki DDR5 sistem olsun diyorsanız bakılabilir ama MSI olduğuna bakmayın, giriş seviye bileşenler yani.

Pc Kolik hakkında ve bu sistem hakkında acayip bir şekilde 2.el parça kullanıyor,kullanılmış ürünlerle sistem topluyor yorumları var. Açıkçası almak istiyordum ama paramla rezil olmak istemiyorum.

Pardus sistem de çok iyi değil bence. MSI M371 SSD var, berbat bir SSD.

Geçen hafta Vatan'da 13400F & 4060 Ti sistem 20k idi. Ha illaki DDR5 sistem olsun diyorsanız bakılabilir ama MSI olduğuna bakmayın, giriş seviye bileşenler yani.

SSD özelleştirsek diğer bileşenler de yaramaz mı sizce? Vatan sistem harikaydı ama o tip cihazlar saniyesinde kapılıyor her nasıl oluyorsa. İşten güçten fırsat bulup da her an bakılmıyor. Pardus'a aklım çok takıldı bir işlemci soğutucu ve SSD ile iş görür mü merak ettim açıkçası. Kasası nasıldır bir bilgim yok.

Pc Kolik hakkında ve bu sistem hakkında acayip bir şekilde 2.el parça kullanıyor,kullanılmış ürünlerle sistem topluyor yorumları var. Açıkçası almak istiyordum ama paramla rezil olmak istemiyorum.

Ben 1.5 ay önce hazır sistem aldım pckolik'ten, yaşadığım tek sıkıntı sayılabilecek şey fanların argb girişini anakarta takmamalarıydı. WhatsApp üzerinden yazdığımda da dönüş yapıyorlardı kısa süre içerisinde. Yine de anlıyorum endişenizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı