Trucker MP Haksız Ban

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar olay su şekilde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Burada yoluma atlayan kişi 1 dakika sonrasında kendisini hatalı olduğunu kablosuz mouseden dolayı sorun yaşadığı belirtip özür diledi. Soldan yoluma atlayana herhangi bir ceza vermemiş. Bana ilk olarak pervasız sürüsden 1 hafta ban verip daha sonrasında itiraz edince "Aa bak gözden kaçırmışım" deyip "Çarpışma" dan 2 gün daha verdi. Yolumda gidiyorum yol hakkı benim önüme kırıyor. 2.5 yıldır bu hesabı kullanıyorum bir kere bile ban yemedim dikkat ederim genelde ama böyle saçma bir şekilde ban yemek sinir bozucu oluyor. Sizce kim hatalı bu olayda ?

Son düzenleme:
Reportlayan kişi olayın neresinde acaba? Çarptığınız kişi sizi bildirmemiş ancak olayda görünmeyen biri sizi bildirdiği için ban yemişsiniz. Bence asıl saçmalık bu.

Kırmızı beyaz dorseli sensen suçlusun. Virajı bile nasıl almışsın NFS oynar gibi, gerçek hayatta tırı yana devirirdin. Diğer adama da bodoslama girmişsin en az 7 saniye boyunca görüş alanındaymış hiç frene bastığın görünmüyor. Ban haklı oyna devam.

Ya arkadaş bu ne? Oyun lan bu sürekli ban ban ban? Sanki gerçek hayatta sürüyoruz. Önüne gelen bana çarptı diye raporluyor sonra abuk subuk ban atıyorlar 1 hafta ban neyin nesi?

Bu tür konuları görüyorum ve hepsi aynı mantık, bu aptal sunucu adminleri kendini Allah mı sanıyor? Asosyal 500 kg tipler admin olmuş kendilerini havalı zannediyorlar hahaha aşırı acınası.

3 perma ban yiyen birisi olarak söylüyorum sen hatalısın. Hızın düşmemiş yavaşlaman gerekirdi, bodoslama girmişsin. Diğer eleman normal bir şekilde yola/gişeye dahil oluyor. Böyle devam edersen daha cok ban yersin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı