Truckers MP report süresi

Selamlar. Bugün calais-duisburg yolu arasında bir troll ile karşılaştım. Hatta videosu da burada. Euro Truck Simulator 2 Report | 110 Views 👀 | Medal.tv | #1 Free Clip Platform ve Türkçe dil ile siteden rapor gönderdim 2 gün oldu herhangi bir hareketlilik yok. Yaklaşık kaç gün sürer bu durum?

Rapor sisteminin yoğunluğuna bağlı 15 gün içerisinde kesin dönüş yapılır. Adminlik yaptığım zaman günde 2000'e yakın rapor düşüyordu sisteme.

Konuyla alakasız ama attığın klibe girdim adamın ya FPS'i düşük ya oyuna yeni başlamış. Sana yol vermek için sağa doğru yöneliyor, sende sağ şeritten adam sollamaya çalışıyorsun. Sadece adminlerin ne cevap vereceğini merak ettim. Sonucu unutmazsan burayada yaz lütfen. ( Yönü yanlış yazmışım düzelttim)

Konuyla alakasız ama attığın klibe girdim adamın ya FPS'i düşük ya oyuna yeni başlamış. Sana yol vermek için sola doğru yöneliyor, sende sol şeritten adam sollamaya çalışıyorsun. Sadece adminlerin ne cevap vereceğini merak ettim. Sonucu unutmazsan burayada yaz lütfen.
Şeriti ortalayarak ilerliyor sağa falan geçtiği yok. Ben de ufak virajdan dolayı soldan ilerleyebilir diye düşünüp sağdan geçmek istedim. Öyle de oldu fakat dorseme çarptı.

Adamı sağdan geçmeye çalışmışsın senin hatan bu. O adam da gıcıklık yapmış seni sıkıştırmış. Yani ikiniz de suçlusunuz. Bence reportu geri çek ve oyununa devam et. Yoksa report cevaplandığında biraz tatil verecekler.

Adamı sağdan geçmeye çalışmışsın senin hatan bu. O adam da gıcıklık yapmış seni sıkıştırmış. Yani ikiniz de suçlusunuz. Bence reportu geri çek ve oyununa devam et. Yoksa report cevaplandığında biraz tatil verecekler.
Sola da, sağa da yakın değildi. Şeritin ortasından gidiyordu. Ben de dediğim gibi orada ufak bir dönüş olduğundan dolayı soldan daha rahat ilerler diye sağa geçtim. Selektör de yaptım görmesi için. Sola geçmek çok zor değil madem öyle bir niyeti var. Farkettiysen ben daha 00:01 saniyedeki dönüşümü yaparken bile şeriti ortalayıp reckless driving yapıyor.

Adam haklı demiyorum. İkinizde de suç var. Dediğim gibi sen sağdan geçmişsin, o seni sıkıştırmış. Bekleyip görelim bakalım admin ne yapacak?
Aynı şeyler benim başıma da geldiğinden biliyorum. Kirkeneste adam 60t yük almış zor kalkış yapıyordu. Sağa doğru çekildi ve ben sollarken geldi bana kafa attı ve ben ban yedim. Truckers MP hakedene hakettiği cezayı verse bu sıkıntılar yaşanmaz.

Adam haklı demiyorum. İkinizde de suç var. Dediğim gibi sen sağdan geçmişsin, o seni sıkıştırmış. Bekleyip görelim bakalım admin ne yapacak?
Aynı şeyler benim başıma da geldiğinden biliyorum. Kirkeneste adam 60t yük almış zor kalkış yapıyordu. Sağa doğru çekildi ve ben sollarken geldi bana kafa attı ve ben ban yedim. Truckers MP hakedene hakettiği cezayı verse bu sıkıntılar yaşanmaz.
Hocam sizin yolunuzla bu yol farklı ama. Sizin yolunuz tek şeritli dar sollamanın pek mümkün olmadığı kalabalık bir yol, buradaki ise 2 şeritli bomboş sollamaya müsait bir yol. Yani yolun ne olduğu da önemli. Teşekkür ederim hepinize değerli cevaplarınızdan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı