Truckers MP Tab'da en ağır yük hangisi?

Enes Karatepe

Centipat
Daha fazla  
ETS 2'de Truckers MP'de Tab'dan iş alacağım fakat ağır olmasını istiyorum. (yük ile alakalı DLC yok) 40-50 tonluk yük bulabilir miyim DLC'siz?

İşi alırken işin olduğu bölümün en üstünde filtre olur. Oradan en ağırını görebilirsiniz. DLC'siz 40-50 ton yük çıkacağını sanmam.

İşi alırken işin olduğu bölümün en üstünde filtre olur. Oradan en ağırını görebilirsiniz. DLC'siz 40-50 ton yük çıkacağını sanmam.

Hocam dediğini anladım yaptım onu Max 21 çıkıyor fakat Tab'dan daha yüksekleri çıkıyor onu anlamadım.

Bende bile DLC var en ağır yük 60 aldım diye hatırlıyorum uzun süredir oynamadım ama.

Belirttiğim gibi bende maalesef yok.

Başka bilen varmı?

Hocam dediğini anladım yaptım onu Max 21 çıkıyor fakat Tab'dan daha yüksekleri çıkıyor onu anlamadım.

O zaman dediğim yerde çevrendekiler çıkıyor yani oyunun kendi verdikleri muhtemelen o yüzden sınırlı. Tab'da çıkanlarda Truckers MP'de olan yükler, o ayrı bir platform olduğu için daha yüksek yükleri vermesi normal. TMP'de daha yüksek tonda yük bulunur bilgim yok maalesef.

O zaman dediğim yerde çevrendekiler çıkıyor yani oyunun kendi verdikleri muhtemelen o yüzden sınırlı. Tab'da çıkanlarda Truckers MP'de olan yükler, o ayrı bir platform olduğu için daha yüksek yükleri vermesi normal. Tmp'de daha yüksek tonda yük bulunur bilgim yok maalesef.

İşte dediğim gibi Tab'dan bulmak istiyorum fakat 50-60 tane yük var ve ağırlıkları yazmıyor hepsini denemekte istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı