TruckersMP neden ban yedim?

Vector076

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar orada park halinde duran Skoda aslında yok admin görünmez. Benzinim bitti diye toprak yola çekip servisi arayacaktım fakat görünmez bir duvar varmış ve soldan saçma sapan bir şekilde gelen adam bana çarptı. O adamı göstererek beni banlamışlar. 2 hafta ban yemişim. Bu arada hesabım yeni, sadece 15-20 saat civarı var. Daha önce hiç ceza veya ban yemedim. Attığım mesajlara da cevap vermiyorlar. Sinyal vermeden geçmiş olabilirim. Ama sırf bu yüzden 2 hafta ban yemem bence tamamen saçmalık. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam doğrudur, saçma sapan ban atabiliyorlar. Ben hatalı sollamadan perma ban yemiştim. Ama senin durum farklı. İtiraz etmeyi dene. Truckers'tan.

Yazından anladığım kadarıyla sedan araçlar sen değilsin. Kaza yapan 2 tır görüyorum. İkisi de hatalı. Ban yemişsin. Sorun yok bence. Süreye gelecek olursak onların bileceği iş.
Tırlardan biri yolda bile gitmiyor. Diğeri de canı sıkılmış karşı şerit üzerinden toprak kısma geçmeye çalışıyor, sanki aynısı sağda yokmuş gibi.

Arkanızdan gelen tır da suçlu ama sizin yaptığınız da kabul edilebilecek bir şey değil. Haklı ban, yapacak bir şey yok.

Perma banın neyini bekleyeceksin ki :D

Hocam 6 kere ban yedim. 2 tanesi haksız yere atılmıştı. İtiraz ettim ama banımı kaldırmadılar. Ben perma banımı haksız yere yedim. Video kayıdı silinmiş. TruckersMP işte. Yeni multiplayer çıkacakmış. Onu bekliyorum.

Geri
Yukarı