Elektronik Trust GXT 540 Gamepad 249 TL

Bellatrixx

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Normalde 500 TL civarında seyreden bir ürün. F310 alternatifi olarak bakılabilir. Artı yönü titreşiminin olması. MediaMarkt'ta 249 TL'ye düşmüş bu fiyatlarda kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir ürün.

Fiyatı çok iyi, F310 yerine tercih edilebilir.

250 TL için güzel bir kol. Replika 360 kollarından falan çok iyi.

Şeytan diyor yapış 2 tane. Ama para harcamamam lazım TV aldım :(

Trust pek de iyi bir marka değil gözümde.

Trust pek de iyi bir marka değil gözümde.

Bu fiyat bandında alınabilecek en temiz ürün bence. Kendim uzun süre kullandım bir sıkıntı görmedim. 2 sene önce aldığımda bile daha pahalı almıştım. Gönül ister ki Xbox Controller alalım bu fiyatlara ancak durumlar malum. Bu ekonomide ücretsiz bile olsa ancak bu kadar düşük olur fiyatı.

Bu fiyat bandında alınabilecek en temiz ürün bence. Kendim uzun süre kullandım bir sıkıntı görmedim. 2 sene önce aldığımda bile daha pahalı almıştım. Gönül ister ki Xbox Controller alalım bu fiyatlara ancak durumlar malum. Bu ekonomide ücretsiz bile olsa ancak bu kadar düşük olur fiyatı.

F310 zaman zaman 300TL'ye düşüyor bence 50TL verip Logitech almak daha mantıklı, ölü bölge olayını ben de duydum, genelde ucuz fiyatlı joysticklerde ölü bölge aşırı fazla oluyor. Trust'ta da ölü bölge fazla diyenler var. Logitech F310 ve F710'da ölü bölge çok az yani bence Logitech alınmalı.

F310 zaman zaman 300TL'ye düşüyor bence 50TL verip Logitech almak daha mantıklı, ölü bölge olayını ben de duydum, genelde ucuz fiyatlı joysticklerde ölü bölge aşırı fazla oluyor. Trust'ta da ölü bölge fazla diyenler var. Logitech F310 ve F710'da ölü bölge çok az yani bence Logitech alınmalı.

Hocam ben de alternatif olarak sundum. Açıkçası F310 biraz oyuncak gibi duruyor herkese hitap etmeyebiliyor. Ben sırf görüntüsü yüzünden almamıştım mesela. Ölü bölge konusuna gelirsek kronik bir problem olduğunu düşünmüyorum ben yaşamadım çünkü. Ya da ben çok şanslı da olabilirim bilmiyorum.

Geri
Yukarı