Trust GXT 1230 Muta Kablosuz Gamepad 274,65TL!

polat.cbk

Hectopat
Yer
Bodrum
Fiyatı oldukça uygun. Windows ve Nintendo'ya uyumlu, bunun dışında telefona bağlanıyor mu bilmiyorum.

Bilgisayarınızda BT olmasına gerek yok. İçerisinden çıkan USB ile bağlanabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Series S uyumlu mudur acaba?
Herhangi bir fikrim yok. İtopya'nın sitesinde bu şekilde belirtilmiş.
UyumlulukPC, XBOX ONE, MAC, PS4, PS4 PRO, XBOX ONE X, PS5

Trust'un sitesinde ise sadece Switch ibareleri var. Şansınızı denemek istiyorsanız alabilirsiniz. Olmazsa en kötü iade eder veyahut aldığınızdan üst bir tutara satarsınız.

Fiyatı oldukça uygun. Windows ve Nintendo'ya uyumlu, bunun dışında telefona bağlanıyor mu bilmiyorum.

Bilgisayarınızda BT olmasına gerek yok. İçerisinden çıkan USB ile bağlanabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gtx 545 almasaydım alırdım

3 gündür gamepad arayışındayım, 3 gündür alsam mı diye düşünüyorum şunu.
Ya 2. el 130 TL'ye F310 alacağım, ya da sıfır bunu.
Hangisini alayım, düşünmekten yoruldum. :D

3 gündür gamepad arayışındayım, 3 gündür alsam mı diye düşünüyorum şunu.
Ya 2. el 130 TL'ye F310 alacağım, ya da sıfır bunu.
Hangisini alayım, düşünmekten yoruldum. :D
Bence düşünmeye gerek yok, GXT 1230 al gitsin, tuş yeri senin için sıkıntı olmayacak, en azından öyle söylemiştin, F310 zaten çok eski ve ikinci el almaya değmez bence.

Bence düşünmeye gerek yok, GXT 1230 al gitsin, tuş yeri senin için sıkıntı olmayacak, en azından öyle söylemiştin, F310 zaten çok eski ve ikinci el almaya değmez bence.
F310 eski ancak analoglarında ölü bölge neredeyse yok, o konuda çok kaliteli.
284 TL de bütçemi bir tık aşıyor. Keşke 230 TL civarında olsaydı.
Ben garanti işinden dolayı bakıyorum bu ürünlere. F310'un 2 yıl boyunca bozulmayacağını bilsem direkt alırım zaten.

F310 eski ancak analoglarında ölü bölge neredeyse yok, o konuda çok kaliteli.
284 TL de bütçemi bir tık aşıyor. Keşke 230 TL civarında olsaydı.
Ben garanti işinden dolayı bakıyorum bu ürünlere. F310'un 2 yıl boyunca bozulmayacağını bilsem direkt alırım zaten.
Ben yine de GXT 1230 alırdım, zaten 2 yıl garantisi var ve kaliteli bir şeye benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı