Trust GXT 890 cada mı? Gamepower saber mi?

Trust önermiyorum bizzat kullanıcısı benim. Öndeki kırmızı ışıklı logosu kapanmıyor ve özellikle de gece kullanırken gözüme lazer tutulmuş gibi hissediyorum. Varsa kapatma yöntemi biri söylesin bana yoksa şimdilik sadece siyah yalıtımlı bant ile kapattım.
Onun dışında tuş hassasiyeti iyi olsada, tuşu basılı halde tutmak parmağımı baya yoruyor. Parmak sağlığı açısından da pek iyi değil. RGB özelliği güzel fakat ben ne kadar kullanıyorum emin değilim. O yüzden RGB olmasa da en azından beyaz ışıklandırmalı güzel switchleri olan bir klavye öneririm.
Bu klavye bana da sert geldi. Vatan Bilgisayar'da deneme fırsatım oldu bugün. Red switch ama membrandan farkı yok.

gA
Bu klavye bana da sert geldi. Vatan Bilgisayar'da deneme fırsatım oldu bugün. Red switch ama membrandan farkı yok.
Gamepower'ı herkes kötülüyo fakat kullanan arkadaşlarım memnun galiba toplumda oluşan ön yargıdan dolayı.Ben de gamepower saber almayı düşünüyorum şu anlık.Bu fiyata daha iyi bir klavye biliyor musunuz ?

gA

Gamepower'ı herkes kötülüyo fakat kullanan arkadaşlarım memnun galiba toplumda oluşan ön yargıdan dolayı.Ben de gamepower saber almayı düşünüyorum şu anlık.Bu fiyata daha iyi bir klavye biliyor musunuz ?
Trust en azından bir uygulamaya sahip ve bir çok şeyi kontrol edebiliyoruz. Membrandan farkı yok diyenler blue switch alıp "mekanik klavye havalarına girebilir." Blue switch belli bir süre sonra senin ve etrafındaki insanlar için işkenceye dönüşür bunu unutma.

Rampage kb-r90 orion,Rampage X-TİTAN tarzı ürünler var hangi switch kullanıldığıda yazmıyo onları öneriyor musunuz ?
Hayır, bildiğim kadarıyla Content diye ismi duyuylamamış bir markanın switchlerini kullanıyorlar.
Birkaç ay önce Gigabyte Force K83, CM Storm Quickfire XT gibi klavyeler vardı Cherry MX Switch kullanan, piyasadan kaybolmuşlar çok garip geldi...

Merhabalar, şu anlık LOL oynuyorum LOL için hangi klavyeyi almalıyım? Trust 890 cada ile Gamepower saber arasında kaldım ama LOL için çoğu kişi Blue Switch öneriyor. Ben de hissiyatından dolayı Blue Switch tarafındayım. Bu klavyeler dışında 300 TL bütçeye kadar önerdiğiniz mekanik klavye varsa önerir misiniz?
RGB ye kaliteden daha fazla önem veriyorsan gamepower almalısın kalite ön plandaysa trust derim ben şuanda trust kullanıyorum

Trust Hollanda menşeili sağlam bir markadır. GamePower gibi çinin ücra köşelerinde merdiven altı ürünleri millete dağıtmıyorlar. İnanın bana GamePower almak istemezsiniz. Memnun kalanlara lafım yok ama, mağdur olanlar çoğunlukta maalesef. Hiç yoktan Rampage gibi yerli bir markaya verin paranızı. En azından üründe sorun olduğunda kapı gibi tertemiz garantileri var. GamePower aldıktan sonra ürününüzün başına bir şey geldiğinde muhatap bulamayacağınızdan adım kadar eminim.

Trust Hollanda menşeili sağlam bir markadır. GamePower gibi çinin ücra köşelerinde merdiven altı ürünleri millete dağıtmıyorlar. İnanın bana GamePower almak istemezsiniz. Memnun kalanlara lafım yok ama, mağdur olanlar çoğunlukta maalesef. Hiç yoktan Rampage gibi yerli bir markaya verin paranızı. En azından üründe sorun olduğunda kapı gibi tertemiz garantileri var. GamePower aldıktan sonra ürününüzün başına bir şey geldiğinde muhatap bulamayacağınızdan adım kadar eminim.
Ne yazık ki Rampage'de de garanti konusu vasat. Ben şahsen bu markaların para israfı olduğunu düsünüyorum. Gamepower, Rampage, Frisby hepsi kalitesine göre çok pahalı. 50Tl verip kaliteli klavye almak varken Çinde farklı marka adı altında yarı fiyatına satılan klavyeyi neden alıyorlar anlamadım.

Ne yazık ki Rampage'de de garanti konusu vasat. Ben şahsen bu markaların para israfı olduğunu düsünüyorum. Gamepower, Rampage, Frisby hepsi kalitesine göre çok pahalı. 50Tl verip kaliteli klavye almak varken Çinde farklı marka adı altında yarı fiyatına satılan klavyeyi neden alıyorlar anlamadım.
Vasat falan değil, bence gayet iyiler. Çoğu bilindik markaya taş çıkartır.

Trust Cada'yı 1 yıldır kullanıyorum. Yazılımı aydınlatması ve switchleri harika. Razer Blackwidow'un kasası ile 1e1 aynı olması görenlere aa razer mi dedirtiyor. Oyun performansı iyi. Kısaca klavyeyi değiştirmek istiyorum ama 1 tane kusuru yok ki bu yüzden deyip değiştireyim.
Trust Cada'yı 1 yıldır kullanıyorum. Yazılımı aydınlatması ve switchleri harika. Razer Blackwidow'un kasası ile 1e1 aynı olması görenlere aa razer mi dedirtiyor. Oyun performansı iyi. Kısaca klavyeyi değiştirmek istiyorum ama 1 tane kusuru yok ki bu yüzden deyip değiştireyim.
Garanti konusunu unuttum. Klavyeyi 6. ayda gittim servise verdim kablosu çok kalın ama ben hıyarlık edip ekranın altına koyuyordum masada kablo olmasın diye. Birgün klavyeyi götürmem gerekti arkadan USByi çıkardım ve klavyeyi kendime çektim (ekran çok hareket ediyor diye ayağı modifiye ettim 2.5kg bir ayak düşünün) ve kablo ezildi. Klavye tekliyordu aldığım yere götürüp servis notuna suçumu itiraf ettim 15 gün sonra 0 klavyem geldi. 6 ay yatan mikrofonu denedim çalışmadı 0ı verildi. Kulaklığım vardı yatarken kullanıyordum sürücünün üstündeki plastik basınçla açıldı ses kötü geliyordu bunuda yatakta kafamı yastığa bastıra bastıra oldu diye verdim kulaklığın 1 üst modelini 20 gün sonra gelen mesajla eve götürdüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı