Gamepower Saber vs Trust GXT 890 Cada

Günlerdir hangisini alsam diye düşünmekten başımı ağrıttım. Sonunda karar verdim ve yaklaşık 1 dakika önce Trust GXT 890 Cada isimli klavyeyi sipariş verdim. Elime ulaşınca bir süre kullanıp Trust GXT 890 Cada Uzun Kullanım Testi ismiyle konu açıp insanların benim gibi baş ağrıtmadan karar vermesini sağlamak adına bir çalışma yapacağım.

Alternatif olarak aşağıdaki de düşünülebilir. Blue switch sanırım ama bilek desteği falan olması çok iyi.

Hocam bu klavyeye Trust GXT 766 bilek desteği uyuyor 50 tl falan. Ben de Philips önermiyorum çünkü her ne kadar dünya çapında çok başarılı bir marka olsa da klavye konusunda deneyimsiz olduklarını düşünüyorum. (Çinde üretip marka basma olayını Philips'in de yaptığını düşünüyorum klavye konusunda)

GXT 890'da space tuşunun çok tiz bir yay sesi çıkaracağını ve kullanımınıza bağlı olarak tuşların sileceğini bilerek alın.

GXT 890'da space tuşunun çok tiz bir yay sesi çıkaracağını ve kullanımınıza bağlı olarak tuşların sileceğini bilerek alın.
Hor kullanmam fazla. Silinirse de 2 seneye falan anca silinir olmadı tuş takımı alır değiştiririm. Bunlaeı bilerek aldım yine de çok teşekkür ederim.
Bir sorum olacak. Herkes silinir demiş ama bu klavyenin tuşları kazıma değil mi? Neresi silenecek anlayamadım.
Hor kullanmam fazla. Silinirse de 2 seneye falan anca silinir olmadı tuş takımı alır değiştiririm. Bunları bilerek aldım yine de çok teşekkür ederim.
Edit:
Bir sorum olacak. Herkes silinir demiş ama bu klavyenin tuşları kazıma değil mi? Neresi silenecek anlayamadım.

Son düzenleme:
Ben uzun yıllardır, yaklaşık olarak 4 yılı aşkın süredir, gxt 890 cada kullanıyorum. Şu sıralar artık çok eskidiği için değiştirmeyi düşünüyorum, eskidi derken de tuş takımlarının bağzıları kırıldı onun dışında sapasağlam çalışıyor. mekaniğinde herhangi bir sıkıntı yok rgb renkleri muhteşem. kendisi biraz ağır bir klavye eğer yolculuk yapıp taşıyacaksanız daha küçük bir klavye almanızı tavsiye ederim onun dışında bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı.

Geri
Yukarı