Trust Kusan mı Performax Xotran mı?

efezxs

Decapat
Arkadaşlar öncelikle hepinize selam bu konuda gerçekten sizin fikirlerinize ihtiyacım var ben az önce Trust kusan adlı bir mouse sipariş verdim ve istersem siparişi iptal edip paramı geri alabilirim. Sizce iptal edip paramı alıp xotran mı sipariş ediyim yoksa Trust kalsın mı? Çünkü internette sabahtan beri araştırıyorum ve herkes Trust kusanı çok seviyor Performax xotran ise çok az bir kitleye sahip ama o kitle de çok iyi olduğunu söylüyor. Çok arada kaldım dürüst olun düşük sens oynayan bir oyuncuya hangisini önerirsiniz. Ya da 300 TL olan Gametech adlı fareyi mi alayım?

Arkadaşlar öncelikle hepinize selam bu konuda gerçekten sizin fikirlerinize ihtiyacım var ben az önce Trust kusan adlı bir mouse sipariş verdim ve istersem siparişi iptal edip paramı geri alabilirim. Sizce iptal edip paramı alıp xotran mı sipariş ediyim yoksa Trust kalsın mı? Çünkü internette sabahtan beri araştırıyorum ve herkes Trust kusanı çok seviyor Performax xotran ise çok az bir kitleye sahip ama o kitle de çok iyi olduğunu söylüyor. Çok arada kaldım dürüst olun düşük sens oynayan bir oyuncuya hangisini önerirsiniz. Ya da 300 TL olan Gametech adlı fareyi mi alayım?
Xotran kesinlikle. Diğerleri boş.

Peki xotran ne kadar dayanır? Sağlıklı kullanım sonucunda? Trust kusandan daha iyi mi dayanır
Evet. 2-3 yıl kullanırsınız temiz kullanırsanız uzar.

1683209664288.png

10 yıl kullanırsın diyenlerin faresi böyle.

Gamepower kyojin almıştım fakat o kadar pişman olmuştum ki hem pahalıydı hemde mouse bildiğin yavaş çevirsem de dönmüyordu sana güvenip siparişi iptal edicem umarım yine o pişmanlığı yaşamam..
Gamepower zaten rastgele markasız Çin mallarının marka basılmış hali.

Geri
Yukarı