Truva atı nasıl silinir?

RickGrimes1903

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir YouTuber'ın videosundan indirdiğim the amazing spider-man 1 oyunundan truva atı bulaştı sanırım. İndirilen dosya CD halinde. "eylemleri başlat" diyorum, sonra işlem bitiyor ve tekrardan bilgisayarı tarıyorum. Ardından tekrar tehdit buluyor ve ben yine "eylemleri başlat" diyorum. Sonra tekrar tarıyorum ve tekrar buluyorum böyle kısır bir döngü içerisine girdim. Ekran görüntüsü aldım ama nasıl ekleniyor bilmiyorum. Bu truva atı nasıl silinir?

Korsan oyun indirirseniz ne mi olur? Ayrıca o truva atı crack olduğu için. Kullanırsan bi sıkıntı olmayacaktır muhtemelen. Crackler hep truva atı olarak algılanyor. Yine de korsan kullanmayın.

Kaspersky + Malwarebytes indir tarat

Bir de dosyanın Virus Total sonucunu paylaşır mısın
(Ekran görüntüsünü ekler kısmından ekleyebilirsin.)

Windows Defender çevrimdişi tarama siler.
Alt tarfta görsel tükle var oradan ekleyiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    250,6 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar bir YouTuber'ın videosundan indirdiğim the amazing spider-man 1 oyunundan truva atı bulaştı sanırım. İndirilen dosya CD halinde. "eylemleri başlat" diyorum, sonra işlem bitiyor ve tekrardan bilgisayarı tarıyorum. Ardından tekrar tehdit buluyor ve ben yine "eylemleri başlat" diyorum. Sonra tekrar tarıyorum ve tekrar buluyorum böyle kısır bir döngü içerisine girdim. Ekran görüntüsü aldım ama nasıl ekleniyor bilmiyorum. Bu truva atı nasıl silinir?
Defender'la mı tarıyorsun? Öncelikle onunla taramayı bırak, yoksa öyle sonsuz döngüde kalırsın. İkinci işin ise doğru düzgün antivirüs yazılımı ile tarama yap.

Geri
Yukarı