TSK yönetime el koyabilir mi?

Peki siz neden ilim ve bilimi takip etmek yerine depremde suçu kadere atıyorsunuz? Adamlar Erdoğan'ı suçlamamak için Allah'ı suçluyor şaka gibi :D
1685377056027.png

Vallahi çarpılcaz arkadaşlar Zam'ı Allah yapıyor ne demek bir de ayet filan sunmuşsunuz yapmayın gözünüzü seviyim Zam'ı halkı soyup soğana çeviren reis denen sahış yapıyor daha bu gözler neler görcek töbe töbe.

Ben suçu kimseye atmıyorum. Sadece batı dünyası daima ilk önce kendini eleştirir. Islam dünyasında ise kadere sarılır. Islam dünyasında kendini eleştirerek ilerlemeye çalışanı nadiren yada hiç göremezsin. Hep başkası suçludur.
Ne güzel söylediniz. İşte bende bunu diyorum, zamlarda hükümet kendini eleştirmek yerine neden suçu Allah'a atıyor, değil mi?

TSK,yönetime bu saatten sonra belirli durumlar harici el koyamaz. Şeriat ve ilk dört maddeye dokunulmadıkça subaylar sessiz kalacaktır. Atatürk'ün izinde ki çoğu subayımız itina ile tasfiye edilse de sayıları hala azımsanmayacak derecede fazla. Şeriatı getirmeye kalkarlarsa sadece TSK ile kalmaz, ülkede ayaklanır. Burası İran'a benzemez,dümdüz ederler adamı.

TSK,yönetime bu saatten sonra belirli durumlar harici el koyamaz. Şeriat ve ilk dört maddeye dokunulmadıkça subaylar sessiz kalacaktır. Atatürk'ün izinde ki çoğu subayımız itina ile tasfiye edilse de sayıları hala azımsanmayacak derecede fazla. Şeriatı getirmeye kalkarlarsa sadece TSK ile kalmaz, ülkede ayaklanır. Burası İran'a benzemez,dümdüz ederler adamı.
Bence hiçbirşey olmaz. Halk destekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı