TT 24 Mbps VDSL ile ping nasil olur?

Arda Srtl

Femtopat
Arkadaslar, ben tasinmak zorunda kaldim yeni eve internetimi nakil ettirdim. Eski internetim 8 Mbps ADSL idi ve cok ping yapiyordu son zamanlarda. Yeni eve VDSL baglatmayi dusunuyorum, ping degerlerim duzelir mi? Cevaplarinizi bekliyorum.

realmoonlight

Hectopat
Yer
Nova Scotia, Canada
Arkadaşlar bu sizin SNR marjınızdan tutun, saha dolabı tipine, sunucuyu olan uzaklığınıza göre değişir.
Denemeden bilemezsin.

LiTwX

Hectopat
Yer
I H(ATE) CHINA
Valla 16 Mbp/s'de iken de aynı ping'i alıyordum, 50 Mbp/s'e geçtim yine aynı pingi alıyorum, önemli olan aldığın hız değil altyapınla falan ilgili.

millonertiger

Kilopat
Yer
Selanik-Bursa
O fiyata o interneti sakın alma. Altyapını sorgula en yüksek ne kadar destekliyor ona bak. Sakın gidipte Türk Telekom'a taahhüt verme. Gereksiz bir derecede pahalı.

realmoonlight

Hectopat
Yer
Nova Scotia, Canada
O fiyata o interneti sakın alma. Altyapını sorgula en yüksek ne kadar destekliyor ona bak. Sakın gidipte Türk Telekom'a taahhüt verme. Gereksiz bir derecede pahalı.

Evet fiyat bakımından TT avantajsız ama diğer bakımlardan çok avantajlı.

millonertiger

Kilopat
Yer
Selanik-Bursa
Evet fiyat bakımından TT avantajsız ama diğer bakımlardan çok avantajlı.

Yine avantajsız arkadaş bir ara güzel ping değerleri alırsa. 3-4 aya o ping değerleri iki katına çıkacak. Bunu yaşayanlardan biriyim tecrübe ederek konuşuyorum. Ve hiçbir şekildede eski güzel ping değerini sana vermıyorlar sorunu çözmüyolar.

KS
A

Arda Srtl

Femtopat
Yine avantajsız arkadaş bir ara güzel ping değerleri alırsa. 3-4 aya o ping değerleri iki katına çıkacak. Bunu yaşayanlardan biriyim tecrübe ederek konuşuyorum. Ve hiçbir şekildede eski güzel ping değerini sana vermıyorlar sorunu çözmüyolar.

Sizce almamali miyim Superonline nasildir.

Yukarı