TT Fiber'de 100 Mbps pakette daha üst hızlar görülebilir mi?

Makaleler
8
Daha fazla  
Türk Telekom fiber kullanan bir arkadaşım 50 Mbps paketinde 55 Mbps gibi hız değerleri görebiliyor. Ben de fiber altyapıya sahibim. 100 Mbps paket alsam bende onun gibi 105 Mbps falan alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm, testi Superonline sunucularında yaptığından dolayı öyle çıkıyor. Kablonet veya Vodafone sunucularında yaparsan doğru sonucu verecektir.

Evet kardeşim. Bende kablonetliyim 100 Mbps hız alıyorum testlerde genelde 98 civarı bazen 103 çıkabiliyor çünkü coaksiel kablo kullanıyor bu da yüksek hızları en iyi şekilde iletiyor fakat kayıp olduğu için birkaç hız daha fazla veriyorlar.

Hiç Türk Telekom Fiber kullanıp 100 üstü bir hız gören olmadı mı SpeedTest'de?
Türk Telekom altyapısıyla 100 Mbps Millenicom kullanıyorum, 93 Mbps ☹️
Speedtest.png

Türk Telekom altyapısıyla 100 Mbps Millenicom kullanıyorum, 93 Mbps ☹️Eki Görüntüle 758397
Hocam ben zaten az çok araştırdım 100 Mbps üstü gören olmamış ama belki yine de gören vardır diye yazdım. Üzülmenizi gerektiren birşey yok sanırsam hocam zaten bu aralıkta çıkıyormuş genellikle SpeedTestler.

Hocam ben zaten az çok araştırdım 100 Mbps üstü gören olmamış ama belki yine de gören vardır diye yazdım. Üzülmenizi gerektiren bir şey yok sanırsam hocam zaten bu aralıkta çıkıyormuş genellikle SpeedTestler.
Sizin adınıza üzüldüm 😄 100 Mbps üstü gören olduğunu ben de sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı