TT için paket önerisi

Hullu

Centipat
Daha fazla  
Merhablar, ben evimde Türk Telekom kullanıyorum 24Mbps hızında bir pakete 110 TL ödemekteyim 5 telefon, 1 bilgisayar bağlanılmakta. İnternete 3 telefon ve bilgisayar sürekli olarak internet tüketiyor hangi hızda paket önerirsiniz? Çünkü teknik servis geldi bize daireye gelen internet kablosunu değiştirin dediler sorunumuz buymuş değiştirdik ama yine hız düşüklüğü yaşıyoruz aslında hız düşüklüğü bilgisayarımda mevcutç herhangi bir virus korsan yazılım bulundurmamakta oynadığım oyun saat başı 130-180Mbps internet tüketmekte Wi-Fi USB adaptörümde 300 Mbps kadar destekliyorç acaba sorunumun bir çözümü var mı? İyi günler :)

2022-06-15 (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birşey sorucam komik olucak da Upload 5.9 iken download nasıl 2.9 kafam karıştı.
Benimde dikkatimi çekti bu.
Hocam ben 100Mbps'lik paket kullanıyorum. Evde 9 adet cihaz çalışıyor. Ara sıra bu sayı 11 12'yi geçiyor. 100 Mbps bile bazen 9 cihaza bile yetmiyor. Ancak size yeterli gelir. 100 Mbps'lik paket yaptırabilir ama Türk Telekom olmasın ISS. TurkNet'e geçin, paket fiyatları daha ucuz çünkü.

Merhablar, ben evimde Türk Telekom kullanıyorum 24Mbps hızında bir pakete 110 TL ödemekteyim 5 telefon, 1 bilgisayar bağlanılmakta. İnternete 3 telefon ve bilgisayar sürekli olarak internet tüketiyor hangi hızda paket önerirsiniz? Çünkü teknik servis geldi bize daireye gelen internet kablosunu değiştirin dediler sorunumuz buymuş değiştirdik ama yine hız düşüklüğü yaşıyoruz aslında hız düşüklüğü bilgisayarımda mevcutç herhangi bir virus korsan yazılım bulundurmamakta oynadığım oyun saat başı 130-180Mbps internet tüketmekte Wi-Fi USB adaptörümde 300 Mbps kadar destekliyorç acaba sorunumun bir çözümü var mı? İyi günler :)

Eki Görüntüle 1421184
Öncelikle hani modemi kullanıyorsanız,modemin arayüzüne girerek. oradaki snr margin, hat zayıflaması vb. gibi değerlerin olduğu sayfanın ekran görüntüsünü yüklerseniz, hem hattınızın kalitesi hem de hangi pakete geçebileceğinizi yorumlayalım.
Bir de bu linkten adresini doğru olarak girin ve bunun da ekran görüntüsünü koyun

Geri
Yukarı