Türk Telekom paket önerisi

Hocam ben mecbur kullanıyorum. Yoksa Netspeed veya TurkNet'e geçerdim ama altyapı yok. Direkten geliyor mecbur onu seçeceğim gibi.

Biz evde 2 kişiyiz indirme yaparken telefonların internetini kapatıyorum ve elimden geldiğince indirme yaparken interneti kullanmamaya çalışıyorum, kullandığım paket yeterli oluyor. Ama siz daha kalabalıksanız 24Mbps size yeter mi emin değilim.

Biz evde 2 kişiyiz indirme yaparken telefonların internetini kapatıyorum ve elimden geldiğince indirme yaparken interneti kullanmamaya çalışıyorum, kullandığım paket yeterli oluyor. Ama siz daha kalabalıksanız 24Mbps size yeter mi emin değilim.
Tek ben indirme yapıyorum. Ailem Whatsapp, Facebook zararları yok. 16 Mbps bile yetiyor şuan. Sadece akrabalar gelince büyük yavaşlama oluyor oda normal. Yılda bir geliyorlar zaten.

Tek ben indirme yapıyorum. Ailem WhatsApp, Facebook zararları yok. 16 Mbps bile yetiyor şu an. Sadece akrabalar gelince büyük yavaşlama oluyor oda normal. Yılda bir geliyorlar zaten.

O zaman 24Mbps size yeterli olacaktır hocam. Zaten Türk Telekom dışında bir firma kullanma imkanınız yokmuş. Olurda az gelirse müşteri hizmetlerini arayıp paketimi yükseltmek istiyorum diyence sorun yapmıyorlar yükseltiyorlar. Ama bir düşük pakete geçmek falan isterseniz ne olur bilmem.
100Mbps alma şansınız varsa alın derim.

100Mbps mantıklıda çok pahalı değil mi hocam? Başka firma kullanma imkanım yok demiş arkadaş.

35 alırsan düşüremezsin 24 al geç. Yenileme yapacaksan 2 ay kala teklif için seni arıyorlar.
Bana 122 TL 35 teklif ettiler 102 TL 24 teklif ettiler. Taahhüt 4 nisanda bitiyor.

Sabit telefon kullanıyor musunuz? TT bağlatabiliyorsanız onun altyapısını kullanan iss'leri de kullanabilmeniz lazım. Sorgulama sonuçları güncellenmemiş olabilir mi?
İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. burdan sorgular mısınız?
4.png

Geri
Yukarı