TT Kabloları çalındı!

onyxcleaner

Hectopat
Yer
Chicago
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yanlış okumadınız Telekom direklerindeki kablolar kesilip çalınmış ve adamların umurunda değil. Şikayet ettim gelip baktılar polis çağırıp tutanakda tuttular fakat geri gittiler. Sonradan bir mesaj geldi 18ine kadar süre verilmiş bu süre içerisinde gelip yapabilirler miş bu süreyi öne almanın bir yolu var mı veya daha önce bu olayla ilgisi tecrübesi olan? Şu an 4 gün oldu ve cidden çok sıkıcı bir süreç.

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız Telekom direklerindeki kablolar kesilip çalınmış ve adamların umurunda değil. Şikayet ettim gelip baktılar polis çağırıp tutanakda tuttular fakat geri gittiler. Sonradan bir mesaj geldi 18ine kadar süre verilmiş bu süre içerisinde gelip yapabilirler miş bu süreyi öne almanın bir yolu var mı veya daha önce bu olayla ilgisi tecrübesi olan? Şu an 4 gün oldu ve cidden çok sıkıcı bir süreç.
Kimlerin çaldığını az çok tahmin edebiliyorum. Ülkelerine geri sürseler. 😡

Valla yeni kablo çekerler büyük ihtimalle.

"Bir ricam olacaktı hazır yeniden altyapı yapıyorsunuz şuraya 10GB/s destekleyen kablo çekseniz olmaz mı?" de.

Kimlerin çaldığını az çok tahmin edebiliyorum. Ülkelerine geri sürseler. 😡

Valla yeni kablo çekerler büyük ihtimalle.
evet tamda tahmin ettiğiniz ırk zaten bu işi yapan başka birisi olamaz. hurda olarak parça olarak satsalar para etmez bi kablo zaten neden yapıyorlar anlamış değilim.
evet son güncelleme turktelekoma heryerden ulaştım eposta attım mesaj attım sabah 10da aradılar ve yardım etmediler sebep turktelekom müşterisi olmadığım içinmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı