Diyarbakır'da internet kabloları çalındı

SeniYazdım

Hectopat
Yer Diyarbakır. Türk Telekom 100/10 bir internet hızına sahibim. 18 gün önce internet gitti aradığımda teknik arıza sebebiyle 2 gün yok dediler, 2 gün sonra geldi. Şimdi ise 26 Mart'ta gitti aynı şekilde 2 gün sonra gelecek dediler ama gelmedi. 2 gün geçtikten sonra 2-2 diye uzattilar hep. Bugün aradığımda ise ana hat kablolarının çalındığını söylediler ve beklememi söylediler. Belli bir tarihi yok yani ben de o zaman faturamı ödemeyeyim dedim adam bizi ilgilendirmez dedi. Şimdi ben ne yapayım? YKS mezunuyum internetten ders videoları izlemem lazım. Evde 2 GB mobil hatla kalakaldım.

Aslında Türk Telekom internet konusunda mobil hattına internet paketi tanımlayabiliyorlar. Bize bir keresinde teklif etmişlerdi. Daha doğrusu sorunca böyle bir şey olduğunu söylemişlerdi. Bir sorun deneyin şansınızı isterseniz.

Sizde haklısınız onlarda haklı Allah belalarını versin bu hırsızların ülke genelinde bu durum var ne yazık ki.

Yani şöyle bir durumda var, benim net bir ara gelmiş ama alttaki komşunun 1 ay yok 1 ay çok fazla değil mi tamam onlarda haklı ama 1 ay da uzamaz yeni kabko almaları ve artik tecrübeleri olmalı Diyarbakır da çok sık çalınıyor kablolar bir çözüm bulsunlar artık. Geçen sene arkadaşımın 2 3 kez çalındı.

Aslında Türk Telekom internet konusunda mobil hattına internet paketi tanımlayabiliyorlar. Bize bir keresinde teklif etmişlerdi. Daha doğrusu sorunca böyle bir şey olduğunu söylemişlerdi. Bir sorun deneyin şansınızı isterseniz.

Deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben inşaatlarda çalışırken Bursa'da bir inşaatta da tüm elektrik kabloları gece çalınmıştı. Kablo çalan 10 lira kâr ediyorsa kablo sahibi 1000 lira zarar ediyor.

Bu kadar rezil bir şirket daha var mıdır? Sanmam. Ne çekim gücü güzel ne sabit internette dedikleri hızı veremiyorlar çoğu zaman. İlk defa Türk Telekom'dan internet bağlattığımızda 4 gün gelmemişti. Şu şirketten uzak durun hocam değiştirin mümkünse.

Bu kadar rezil bir şirket daha var mıdır? Sanmam. Ne çekim gücü güzel ne sabit internette dedikleri hızı veremiyorlar çoğu zaman. İlk defa Türk Telekom'dan internet bağlattığımızda 4 gün gelmemişti. Şu şirketten uzak durun hocam değiştirin mümkünse.

Birkaç ay sonra taşınacaz o zaman Turkcell geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinti olduğunda mobil hatta tanımıyorlar. Müşteri hizmetlerinden 2 günlük bir kesinti için bile mobil hatta internet almıştık.

E ama bize nasıl vermeye yanaştılar o zaman? Açıkçası ben onların ve bizim konuştuklarımızı söyledim. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alınması daha doğru olur. Ama bize böyle söylediler. Ha sorun sonradan hallolduğu için almadık interneti. Gerçi evdeki mobil cihazlarda internetin bol olduğunuda söylemeliyim.

Geri
Yukarı