TT'de 100 Mbps'ye 225 TL verilir mi?

Geçen gün aldım 100 Mbps ve bana öğrenci paketini önerdiler aylık 172 dediler çok uygun geldi TTNET için yaşın 18-25 arası ise müşteri hizmetlerine bağlanıp deneyebilirsin şansını ama ben ilk defa TTNET geçtim.

Geçen gün aldım 100 Mbps ve bana öğrenci paketini önerdiler aylık 172 dediler çok uygun geldi TTNET için yaşın 18-25 arası ise müşteri hizmetlerine bağlanıp deneyebilirsin şansını ama ben ilk defa TTNET geçtim.
Dediğinizi yapmam için 1 sene beklemem gerekir maalesef ve TT'ye yeni geçmeyeceğim hocam, paket arttırmayı düşünüyorum yani kampanya geçerli olmayabilir. Bu arada indirme hızınızda herhangi bir sorun var mı?

O halde önerim NetSpeed'dir. İndirimi falanda var.
Netspeed'de yanlış hatırlamıyorsam 50 MBPS VDSL gibi bir paket veriyordu sanırım. Turknet ve Millenicom'da ise 100 MBPS Fiber vardı.

Yıllarca Vodafone kullandım 50 Mbps 8 upload alıyordum 120 TL hiç sıkıntı çekmedim hiç internetim gitmedi eğer şansın varsa ne kadar kötü yorum olsa da Vodafone'u dene cidden ilgileniyorlar 1 gün altyapi calismasi vardi adamlar ücretsiz telefonuma 15 GB internet vermişti mağdur etmez yani.TTNET'i altyapım olmadığı için bağlatıyorum daha gelmedi.

Yıllarca Vodafone kullandım 50 Mbps 8 upload alıyordum 120 TL hiç sıkıntı çekmedim hiç internetim gitmedi eğer şansın varsa ne kadar kötü yorum olsa da Vodafone'u dene cidden ilgileniyorlar 1 gün altyapi calismasi vardi adamlar ücretsiz telefonuma 15 GB internet vermişti mağdur etmez yani.TTNET'i altyapım olmadığı için bağlatıyorum daha gelmedi.
Hocam uzun zamandır bu internetle uğraştığım için artık işimi şansa bırakıp daha da kötü olma riskini almak istemiyorum açıkçası. Yani daha pahalı olsun ama sorunsuz olsun.

TurkNet'e veya benzeri ISS başvurun 1-2 gün içinde yeni ISS geçmiş olursunuz port kullanıyorsunuz zaten böylece port sorununuz yok.
Muhtemelen öyle yapacağım ama hala altyapımın değişip değişmediğini anlayamadım. ADSL kullandığım için ADSL mi almak zorundayım yoksa Fiber paketi de kullanabilmem mümkün mü?

172 tl yine fazla ?! Fixnetde 125 tl ödüyorum sonuç :

1660259548922.png

Başka seçeneğim olmadığı için mecburum yani yoksa gerçekten çok fazla para.

Sorunsuz 50 Mbps alıyor musunuz peki?

ADSL kullanıyorum şu an. Altyapı testlerinde fiber gösteriyordu. Aynı porttan geçsem ADSL ile mi geçerim yoksa Fiber'e geçmem mümkün mü? Bu arada ben geçerken portun dolma olasılığı var mı?

Hocam ben de hiçbir ISS'de altyapı sonucum gözükmüyor yani tek bir tanesinde değil.

Hocam göknet altyapı sorgulaması yapıp SS atar mısınız?

Geri
Yukarı