TT'de paket değişikliği yapılırsa taahhüt uzar mı?

CeyhunCeyyy

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Sorumlusu
Merhaba 35Mbps'lik paket kullanıyorum fakat artık yetersiz kalıyor 20 TL farkla 50Mbps geçmek istiyorum. Fakat taahhüt uzarmı uzamaz mı onu bilmiyorum. Sadece paket değişikliği yapacağım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzuyor, aynı hataya 4 yıl önce düştüm. Son birkaç ayı kalmışken dayanamayıp paketi 50mbps'e yükseltmiştim. 24 ay en baştan saymaya başladığını görünce şok olmuştum. Değiştirecekseniz bir müşteri temsilcisine değil, birkaç temsilciye sorun. Biri farklı, diğeri farklı şeyler söylüyor.

Uzuyor, aynı hataya 4 yıl önce düştüm. Son birkaç ayı kalmışken dayanamayıp paketi 50mbps'e yükseltmiştim. 24 ay en baştan saymaya başladığını görünce şok olmuştum. Değiştirecekseniz bir müşteri temsilcisine değil, birkaç temsilciye sorun. Biri farklı, diğeri farklı şeyler söylüyor.
Hocam mesela mobil tarife değişiminde tahhüt kaldığı yerden devam ediyor diyor ev interneti de o şekilde değil mi?

Müşteri temsilcisi ile görüştüm paket değişikliğinde uzamadığını kampanya değişikliğinde uzadığını belirtti bende paket değişikliği yaptım uyguluma üzerinden orada da taahhüt süremin uzamayacağı yazıyordu.

Müşteri temsilcisi ile görüştüm paket değişikliğinde uzamadığını kampanya değişikliğinde uzadığını belirtti bende paket değişikliği yaptım uyguluma üzerinden orada da taahhüt süremin uzamayacağı yazıyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-01-22-50-35-765_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2022-08-01-22-50-35-765_com.tmob.AveaOIM.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 30

Sözleşmeyi okudunuz mu? Müşteri hizmetleri ve orada yazanın önemi yok bu TT.

En son değildi, dört yılda çok şey değişebilir ama dikkatli olmak lazım. Ev interneti için özellikle. Direkt kitliyorlar.
Sizin sorun başka birşeyden kaynaklanmış sanırım belki de siz paket değiştirirken taahhütü yenileyelim mi diye sormuşlardır yada arkadaşın dediği gibi kampanya değiştirmişssinizdir. Çünkü 1.5-2 sene önce ben TT den paket değiştirdiğimde tahhütümün uzamadığını hatırlıyorum.

taahhüdümde herhangi bir uzama olmadı hızım yaklaşık 2 dakika sonra güncellendi yorum yapan herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı