TT'den nasıl kurtulunur?

Nasıl zor, TT yapmıyor şunu anlayın başka ISS'in VDSL altyapısında olsan da aynı şey olacak. Santral ile olan uzaklık ile alakalı tamamen. Ben TT kullanıyorum gayet memnunum fazla para ödüyorum ama daha hızlı çözülüyor sorunlarım. Ülkenin %90'ı TT altyapısı kullandığı için doğal olarak duyduğunuz sorunların %90'ı TT'yi kötülüyor.

Arkadaşa katılıyorum.
Santrali Türk Telekom'a ait olan bir bölgede Türk Telekom'dan başka bir ISS daha iyi hizmet veremez. Modem arayüzünüzdeki değerlerin ne anlama geldiğini biliyorsanız anlarsınız oradan.

Nasıl zor, TT yapmıyor şunu anlayın başka ISS'in VDSL altyapısında olsan da aynı şey olacak. Santral ile olan uzaklık ile alakalı tamamen. Ben TT kullanıyorum gayet memnunum fazla para ödüyorum ama daha hızlı çözülüyor sorunlarım. Ülkenin %90'ı TT altyapısı kullandığı için doğal olarak duyduğunuz sorunların %90'ı TT'yi kötülüyor.

Normal kullanıcılar 80 - 125 TL ücret ödeyen diye kısıtlayalım TT ile problemler yaşaması normal fiber 100megabit paketlerinden sonra TT ile iyi anlaşmaya başlıyorsun.

Arkadaşlar Millenicom'dan altyapı sorgulattım ve bu sonuçlar çıktı. Ancak TT tahaüttüm devam ediyor, cayma bedelini ödesem tahmini kaç TL öderim?(5 ay falan kaldı) ayrıca fiber 35 kampanyasını alsam beni memnun eder mi? Çünkü arada canlı yayınlar açmak istiyorum.
Eki Görüntüle 742750

Cayma bedelini ödemeden ayrılabilir sin YouTube'da videosu var tüketici hakem heyetine faturanla başvurursan sen haklı çıkıyorsun ve para ödemiyorsun daha geçen gün ben yaptım yayın açmak istiyorsanız uploadiniz önemli 10 ila 5 arasındaysa yayın açabilirsin iz eğer kampanyalı paket kullanmadiysaniz cayma bedeli çıkmayabili 444 1 444 arayarak cayma bedelinizin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

100 Mb alman zor TT altyapısında. Modem arayüzünde kaç MB alacağın yazar oradan bakıp paket seçmen daha mantıklı olur.

Fiberde nasıl alamayacak acaba. Ben de TT fiber kullanıcısıyım istediğim hızı alabiliyorum. Alabileceğim en yüksek hız ise en yüksek paket yani şu anlık 100 Mbps daha yüksek hız sunarlarsa onu da alabilirim fiberle.

Arkadaşlar Millenicom'dan altyapı sorgulattım ve bu sonuçlar çıktı. Ancak TT tahaüttüm devam ediyor, cayma bedelini ödesem tahmini kaç TL öderim?(5 ay falan kaldı) Ayrıca fiber 35 kampanyasını alsam beni memnun eder mi? Çünkü arada canlı yayınlar açmak istiyorum.
Eki Görüntüle 742750
Millenicom gecki benim gibi başın ağrısın bahsettin firma Türk Telekom altyapı kullanıyor
Dünyanın en rezil firması Millenicom dur
Arkadaşlar Millenicom'dan altyapı sorgulattım ve bu sonuçlar çıktı. Ancak TT tahaüttüm devam ediyor, cayma bedelini ödesem tahmini kaç TL öderim?(5 ay falan kaldı) Ayrıca fiber 35 kampanyasını alsam beni memnun eder mi? Çünkü arada canlı yayınlar açmak istiyorum.
Eki Görüntüle 742750
Millenicom gecki benim gibi başın ağrısın bahsettin firma Türk Telekom altyapı kullanıyor
Dünyanın en rezil firması Millenicom dur

Son düzenleme:
Millenicom gecki benim gibi başın ağrısın bahsettin firma Türk Telekom altyapı kullanıyor.
Dünyanın en rezil firması Millenicom dur.

Millenicom gecki benim gibi başın ağrısın bahsettin firma Türk Telekom altyapı kullanıyor.
Dünyanın en rezil firması Millenicom dur.

Bende 2 senedir kullanıyorum hiçbir rezilliğini görmedim acaba neye dayanarak diyorsunuz bunu? Dandik bir TT altyapısı kullanıp sonrasında herhangi bir ISS'de kullansanız aynı sorunu yaşayacaksınız bari neden olduğunu söyleyin de bizde bilelim.

Bende 2 senedir kullanıyorum hiçbir rezilliğini görmedim acaba neye dayanarak diyorsunuz bunu? Dandik bir TT altyapısı kullanıp sonrasında herhangi bir ISS'de kullansanız aynı sorunu yaşayacaksınız bari neden olduğunu söyleyin de bizde bilelim.

Ağzı olan konuşuyor, eli olan yazıyor. Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı