TTNET: "150 GB indirmişsiniz, fazladan para verin"

mkeshnoda

Kilopat
Bugün annemi aramışlar ve interneti çok fazla kullandığımı söylemişler. Annem de Türk Telekom'a gitmiş. Orada kayıtları göstermişler. Oradaki adam "Valla abla ben bu kadar çok internet kullanımı görmedim" demiş. Ya fiyat farkı verecekmişiz ya da iptal edecekmişiz. Annem de tam olarak ne olduğunu bilmiyor. "150 GB mı ne kullanmışsın işte" diyor. Fakat ben her zamanki kullanımımı yaptım. Abartı bir şey yapmadım. Ve uzaktan bağlantım da şifreli yani başkasının bağlanmış olma ihtimali çok çok zayıf. Şifremi programa otomatik olarak yaptırdım.
Ne olmuş olabilir? Hazır fırsatımız varken iptal mi ettirmeliyiz?

Not: Türk Telekom Fiberi bu hafta bulunduğumuz semte döşedi.

Kotalı tarife mi kullanıyorsun? Eğer öyle ise bile kotanı aşsan internet hızını köktem kesemezler. 3 Mbps olarak güncellerler.

Hayatımda ilk defa çok internet kullanıyorsunuz diye aranan bir internet kullanıcısı gördüm. TTnet'i ne kadar kötülesek de herhangi bir sorunda kolay çözüme ulaştırıyorlar beni. Tek isteğim AKK'nın en az 100 GB yapılması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz önce aradım TTNET'i dediler ki hiç bir sorununuz yok. Fazla para olayı ise sene başı itibariyle 4 lira zam gelecek dediler. Peki annemi arayanlar kimdi? Ve işin saçma yanı annem Türk Telekom'a gitmiş ve oradaki adam ben bu kadar çok kullanım görmedim demiş :D Neler dönüyor ben hala anlayabilmiş değilim.

Biraz önce aradım TTNET'i dediler ki hiç bir sorununuz yok. Fazla para olayı ise sene başı itibariyle 4 lira zam gelecek dediler. Peki annemi arayanlar kimdi? Ve işin saçma yanı annem Türk Telekom'a gitmiş ve oradaki adam ben bu kadar çok kullanım görmedim demiş :D Neler dönüyor ben hala anlayabilmiş değilim.

Sana komplo kuruyorlar dostum. :D

İnterneti 2 kişi ortak kullanıyoruz. Geçen ay 923 GB olmuş kota arayan soran yok :D Kullandığım paket ise 8 Mbps Net limitsiz( yalan limitli :D ) Birileri dalga geçmiş, bunun peşini bırakma şikayet et.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı