TTNET 16 Mbit hızı verememesi

Xeroxz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat üyeleri. Size sormak istediğim bir sıkıntım var. Ben ilk internet almamızdan beridir TTnet kullanıcısıyım. Bugüne kadar bu sorunum yoktu. Sorun şu ki normalde ben interneti 25 mbit olarak aldım. Ev taşıyana kadar sıkıntı yoktu. Şimdi ise arayıp derdimi anlatınca sizin oldugunuz bölge 16 mbite kadar destekliyip kapatıyorlar telefonu.

Tamam 16' ya da razıyım ama şöyle bir sıkıntım var internetimin en yüksek gördüğü hız 4 mbit ve bu bile nadiren oluyor. İnternet hızım genellik 0.9 mbit veya daha altında oluyor bu sorun için ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz? Defalarca aradım ttneti ama bir çözüm bulamadılar. Şubeye gitmemi falan önerir misiniz? Acil bir şekilde cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar bilerek yapmıyorlar. Benimde senin gibi sorunum oldu aradım 80 tl veriyorum ayda bi filmi 480p izleyemiyordum, ara şikayetçi filen ol yapıyolar.

Tam olarak 18 gündür aynı sorunu yaşıyorum.
Ttnet Müşteri hizmetlerini 4 defa aradım, ''En kısa sürede çözeceğiz'' denildi. Ancak ne gelen var nede giden.:rolleyes:
Yarın tekrardan arayıp hal hatırlarını bir kez daha sorarım.:yumruk:

Kaldırmıyorsa nasıl yükseltecekler iman gücüylemi ?

Modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koy ona göre yorum yapayım kardeşim.
Dostum şöyle bir gerçek var adamlar 25 mbit kaldırmıyor dedi 16 olur dediler ama benim internetim 16 da değil 900 kbit sorun da burda ya zaten

Dostum şöyle bir gerçek var adamlar 25 mbit kaldırmıyor dedi 16 olur dediler ama benim internetim 16 da değil 900 kbit sorun da burda ya zaten

Modem arayüzündeki hat değelerini koymadan ne dememi bekliyorsun ? zaten 16 mbite kadar diyor 1 mbitte alsan yapıcak birşeyin yok yani.

Modem arayüzündeki hat değelerini koymadan ne dememi bekliyorsun ? zaten 16 mbite kadar diyor 1 mbitte alsan yapıcak birşeyin yok yani.

aynı modemle hiçbir değişiklik yokken tarife dahi aynıyken daha öncesi 25 mbitten aşşağıya sadece akk dolduğu zaman iniyordu ama şimdi 1 mbite çıkmıyor peki eskiden neden öyleydide şimdi böyle

aynı modemle hiçbir değişiklik yokken tarife dahi aynıyken daha öncesi 25 mbitten aşşağıya sadece akk dolduğu zaman iniyordu ama şimdi 1 mbite çıkmıyor peki eskiden neden öyleydide şimdi böyle

Abone sayısı artmıştır çaktırmadan birşey değişmişlerdir santralden / hat değerleri koysana arkadaşım bu forumda böyle bir sorun var manda gibi konu açıyorsunuz ama değer yok nedememizi bekliyorsunuz Cin değilizki gelip 2 saniyede bakalım evden birdaha cevap atıcaksanız değerleri koyun Allah müşteri hizmetlerine sabır versin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı