TTNET 50Mbps vs TurkNet 100Mbps

Al_46

Hectopat
Yaptığım araştırmalarda Superonline fiber almaya karar vermiştim ama müşteri hizmetlerini aradığımda oturduğum sitenin TTNET ile anlaşmalı olduğu öğrendim yani sadece TTNET'in fiberi var. Aynı binada TTNET kullanan bir arkadaşım var ve bir kere bile kesilme ya da hız düşmesi olmadığını söyledi.
TTNET fiber alacağım gibi duruyor ama almadan önce TurkNet'i denesem mi bilmiyorum. Çok fazla kötü yorumla karşılaştım ve 100TL gibi bir de internet çekme ücreti olacak sanırım çünkü hiç internet çekilmedi diye biliyorum. En önemlisi de acilen internete ihtiyacım var.
Bir de Online oyunlarla vakit geçiren birisiyim. Özellikle CS:GO ve Valorant oynayan birisi olarak ping değeri de haliyle çok önemli.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom veya Comnet'e bakın, Turknet'i yakın bir arkadaşım kullanıyordu fakat pek memnun kalmadı.

Artı -1 Eksi
TurkNet deneyebilirsin. Türk Telekom'un evin içine kadar fiberi varsa 85 TL'ye 100 Mbps veriyorlar.

TurkNet'i kötüleyenler çağrı merkezini arayıp küfredemeyenlsr çünkü çağrı merkezi yok. Ben VDSL ile 35Mbps'e kadar 85₺ ödüyorum kopma kesilme olmuyor hiç zaten ve hızı düşünce modemi kapayıp 30 saniye bekliyor ve tekrar açıyorum hat değerleri normale dönüyor ping değeri 7-9 arası genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…